«فیون» خواستار تشکیل ائتلاف جهانی ضدتروریسم با حضور ایران و روسیه شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

«فیون» خواستار تشکیل ائتلاف جهانی ضدتروریسم با حضور ایران و روسیه شد

خبرگزاری فارس: «فیون» خواستار تشکیل ائتلاف دنیاای ضدتروریسم با حضور کشورمان و روسیه شد

نخست‌وزیر سابق فرانسه تأکید کرد، حضور کشورمان و روسیه در ائتلاف بین‌المللی ضدتروریسم برای مبارزه با تهدید دنیاای تروریسم لازم است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، «فرانسوا فیون» نخست وزیر سابق فرانسه در مناظره انتخابات درون حزبی فرانسه خواستار تشکیل ائتلافی بین المللی علیه تروریسم با حضور کشورهای کشورمان و روسیه شد.

بنا بر گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، فیون تأکید کرد، تهدید تروریسم یک تهدید بین المللی است و ترویج اسلامی گرایی افراطی باید متوقف شود و آن نیز میسر نیست مگر با تشکیل ائتلافی بین المللی.

وی در ادامه نقل کرد: «ما باید این کار را با کمک روس ها و ایرانی ها و کسانی که قادر هستند به ما یاری رسانند، به انجام رسانیم».

بنا بر این گزارش، در حال حاضر ائتلاف غرب به رهبری ایالات متحده شامل بیش از ۶۰ کشور می شود که از سال ۲۰۱۴ تا کنون حملاتی را علیه نیروهای تروریستی در کشور سوریه و کشور عراق صورت داده است با این وجود این حملات به هیچ عنوان نه مجوز شورای امنیت را دارد و نه مجوز دولت کشور سوریه را.

ماه گذشته، کمیته پاسداری ای پارلمان انگلیس در گزارشی اعلام کرد که همکاری ارتشی فعال با روسیه در مبارزه با گروهک تروریستی داعش باید در ائتلاف به رهبری ایالات متحده نکته توافق قرار گیرد.

**************************

تهیه شده توسط : آرمان ث.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من پير سال و ماه نيم يار بی‌وفاست
««« »»»
بر من چو عمر می‌گذرد پير از آن شدم

«فیون» خواستار تشکیل ائتلاف جهانی ضدتروریسم با حضور ایران و روسیه شد

TT / 44 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال