جلسات «هیئت انقلابی» با حضور محمدیان و رحیم پور ازغدی برگزار می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

جلسات «هیئت انقلابی» با حضور محمدیان و رحیم پور ازغدی برگزار می شود

سلسله جلسات با موضوع «هیئت انقلابی» با سخنرانی رئیس نهاد نمایندگی ولی‌‌فقیه در دانشگاه‌‌ها برگزار به مدت پنج شب برگزار می‌شود.

تصویر و عکس   جلسات «هیئت انقلابی» با حضور محمدیان و رحیم پور ازغدی به انجام رسانده میشود

به گزارش خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، سلسله جلسات با موضوع «هیئت انقلابی» با سخنرانی حجت الاسلام محمد محمدیان رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها، حجت الاسلام احمد پناهیان کارشناس مسائل مذهبی و دینی، حسن رحیم پور ازغدی استاد حوزه و دانشگاه، حجت الاسلام روح الله حریزاوی مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان به انجام رسانده میشود.

براساس این گزارش، سلسله جلسات با موضوع «هیئت انقلابی» از فردا شب(۲۴ مهر) آغاز می شود و تا روز چهارشنبه(۲۸ مهر) ادامه دارد.

سازمان بسیج دانشجویی، محفل تشکلهای دانشجویی انقلابی، جنبش عدالتخواه دانشجویی، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، اتحادیه اجلاس های اسلامی دانشجویان مستقل سر تا سر کشور و دفتر تحکیم وحدت، هیئت انقلابی قرارگاه جهاد علمی و فرهنگی، حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان و هیئت زوارة الزهرا(س) و جوانان عاشورایی رزمندگان اسلام در برگزاری سلسله جلسات با موضوع «هیئت انقلابی» مشارکت میدارند.

یادآور می شود، جلسات با موضوع «هیئت انقلابی» در خیابان جمالزاده شمالی، روبروی مؤسسه بازنشستگان ارتش، حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان به انجام رسانده میشود.

**با تشکر از حسن انتخاب شما**

نگارنده: ترگل چ.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در حق من لبت اين لطف که می‌فرمايد
««« »»»
سخت خوب است وليکن قدری بهتر از اين

جلسات «هیئت انقلابی» با حضور محمدیان و رحیم پور ازغدی برگزار می شود

TT / 27 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال