زیدان: از مصدومیت راموس ناراحتم؛ در شرایط خوبی قرار داریم


زیدان: از مصدومیت راموس ناراحتم؛ در شرایط خوبی قرار داریم

طرفداری- نداشتن سرخیو راموس برای کمک به این تیم برای رهایی از این فرم، زیدان را ناراحت کرده است. زیدان می گوید از ناراحتی کاپیتان تیمش آشفته شده است در حالی که حامس رودریگز هم به دلیل مصدومیت، از لیست این تیم برای دیدار مقابل رئال بتیس، کنار گذاشته شده است. راموس به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو، یک ماه قادر نخواهد بود کهکشانی ها را همراهی کند.

مصاحبه زیدان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی را می خوانید.

مصدومیت سرخیو بسیار مرا تحت تاثیر قرار داد، من ناراحتم. او کاپیتان ما و بازیکن مهمی است. همیشه تمام توانش را در زمین نشان می دهد و نبود او مرا اذیت خواهد کرد. او در حال حاضر هرکاری می کند تا هرچه زودتر به جمع ما بازگردد، هیچ کاری جز امید برای بازگشت وی به ترکیب نمی توانیم انجام دهیم. این منصفانه نیست که او مورد انتقاد قرار می گیرد؛ وقتی بازیکن بزرگی هستید همیشه مورد انتقاد قرار می گیرید اما انتقاد عادلانه بحث دیگری است. بازیکن بزرگی برای تیم و باشگاه است و همیشه هرچه از او می خواهید در زمین انجام می دهد.

زیدان تاکید می کند که هیچ مشکلی با سفر حامس رودریگز به کلمبیا نداشته است، گرچه وی به دلیل عدم آمادگی قادر به بازی برای تیم ملی کشورش نبود.

 مشکلی نداریم، حامس کمی با مصدومیت اردوی تیم را ترک کرد و اکنون کمی بهتر شده است، او با خودش فکر می کرد که برای تیم ملی کشورش بازی خواهد کرد و این قابل درک است چرا او این سفر را انجام داد. او به اندازه کافی باهوش بود که بازی نکرد. سفر 22 هزار کیلومتری واقعا چیزی نیست و بخشی از زندگی یک بازیکن است.

با این حال، زین الدین زیدان خبر از خوب بودن اوضاع سایر بازیکنان داد.

سایرین در شرایط خوبی قرار دارند، همه آن ها و هیچ مشکل جدی ای نداریم. آماده هستیم. زمان کمی برای استراحت داشتیم اما خب طبیعی است. شرایط را وقتی تعطیلات بازی های ملی پیش رو است، می دانیم. بخش مهم این است با روز های باقی مانده چه کار کنید.خبر خوب دیگر آمادگی مارسلو است که با ما تمرین می کند. او نیز بازیکن مهمی است. وی می تواند به ما بسیارکمک کند تا از حضور او استفاده کنیم.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال