خرمگاه: می‌ دانیم از بازی در مشهد چه می‌ خواهیم


خرمگاه: می‌ دانیم از بازی در مشهد چه می‌ خواهیم

طرفداری- محمد خرمگاه مربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سیاه جامگان اظهار داشت: “سیاه جامگان کادر فنی و بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارد و ما به آنها احترام می گذاریم. می‌دانیم که از این بازی چه می‌خواهیم و از نظر بدنی و تاکتیکی شرایط بسیار خوبی داریم. می خواهیم مشهد را با کسب سه امتیاز و با دست پر ترک کنیم.”

وی درباره محروم و مصدومان استقلال گفت: “تنها مصدوم استقلال علی قربانی است و دیگر بازیکنان استقلال برای حضور در این بازی مشکلی ندارند.”

مربی استقلال درباره شرایط استقلال و اینکه آیا روند صعودی آن‌ها حفظ خواهد شد، اظهار داشت:” قشنگی فوتبال به غیر قابل پیش بینی بودن آن است. شرایط بسیار خوبی داریم و روند بسیار خوبی را طی کردیم. از نظر بدنی و تاکتیکی رو به جلو حرکت کردیم و امیدوارم فردا بتوانیم شرایط بهتری را تجربه کنیم.”

به گزارش فارس؛ وی افزود: “فردا برای برد وارد زمین خواهیم شد. چیدمان ما در بازی فردا به گونه ای است که از ابتدا به دنبال برد خواهیم بود و این را همه خواهند دید.”

خرمگاه درباره اینکه آیا تعطیلات لیگ به ضرر آن‌ها بوده است، گفت: “همه تیم ها شرایطی مانند استقلال دارند. مربیان باید تدبیری اتخاذ کنند تا با این وقفه ها کنار بیایند. هر چند با تعطیلات لیگ بازیکنان از شرایط بازی دور می شوند و از نظر ذهنی و روانی بچه ها را اذیت می کند اما هنر کادرفنی تیم ها این است که تیم را برای حضور در بازی ها حفظ کنند.”

مربی استقلال درباره چینش مهره‌ها به خصوص در خط دفاعی خاطرنشان کرد: “برای ما اسم و نفر اصلا مهم نیست و عملکرد بازیکنان برای ما مهم است. برای انتخاب خط دفاعی بازیکنان زیادی را امتحان کردیم و حالا به شرایط آرمانی رسیده ایم و در تمرینات به دنبال پیدا کردن بهترین گزینه در خط دفاع هستیم.”

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال