کاظمی: با اعتماد به توانایی بازیکنانم فردا برای برد به زمین می‌ رویم


کاظمی: با اعتماد به توانایی بازیکنانم فردا برای برد به زمین می‌ رویم

طرفداری- فرهاد کاظمی در نشست خبری پیش از دیدار سیاه جامگان مقابل استقلال در هفته هشتم لیگ برتر گفت: “تنها محروم ما برای بازی فردا ترائوره است که او را در اختیار ن”داریم اما برای بازی فردا بیشتر به توانایی‌ بازیکنانم اعتقاد دارم و اینکه امیدوارم فردا بتوانیم برنده از زمین بیرون بیاییم.

به گزارش فارس؛ وی درمورد اینکه یکسری از بازیکنان سیاه‌جامگان پیش از این در پرسپولیس بازی کردند و شاید با انگیزه‌ بیشتری به این بازی بیایند افزود: “من اعتقادی به این حرف‌ها ندارم. همه بازیکنان من در قالب تیم سیاه جامگان هستند و فردا به زمین می‌روند تا استقلال را شکست دهند.”

کاظمی درمورد دلایل عدم حضور در تمرینات سیاه جامگان در روزهای گذشته تصریح کرد: فردا بعد از بازی همه موارد را خواهم گفت. “شاید تصمیم جدید گرفته باشم که فردا آن را اعلام می‌کنم اما چیزی که مشخص است این  است که من به صورت انفرادی تصمیم نمی‌گیرم و تصمیم‌گیری به صورت تیمی است. اگر هم مشکلی باشد این مشکل شخصی نیست و فردا بعد از بازی همه چیز را کامل توضیح خواهم داد.”

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات