جلالی: باید با تعطیلی‎های لیگ خودمان را سازگار کنیم/ مشکل بزرگ ما ساده گل خوردن است


با دیگران به اشتراک بگذارید

جلالی: باید با تعطیلی‎های لیگ خودمان را سازگار کنیم/ مشکل بزرگ ما ساده گل خوردن است

سرمربی تیم فوتبال پیکان نقل کرد: متأسفانه این معضل در تیم ما وجود دارد که پس از گلزنی به راحتی گل می‎خوریم.

تصویر و عکس   جلالی: باید با تعطیلی‎های لیگ خودمان را سازگار کنیم/ معضل بزرگ ما سهل گل خوردن است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسینم، مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران پس از خوب تری مقابل صنعت نفت آبادان بیان داشت: به تیم نفت آبادان بابت تیم خوب و جوانی که دارد تبریک می‎نقل کنیم. آنها امروز مقابل ما بازی خوبی را به اکران قرار دادند.

وی ادامه داد: متأسفانه این معضل در تیم ما وجود دارد که پس از گلزنی به راحتی گل می‎خوریم. در این بازی پس از اینکه دو گل به ثمر منتقل کردیم دو گل پشت سر هم گرفتیم. در بازی گذشته هم چنین شرایطی رقم خورد. این موضوع معضل بزرگ تیم ماست و باید آن را از بین برده و تبدیل به تیمی شویم که به راحتی گلی را دریافت نمی‎کند. برای اینکه تیم بزرگی شویم نباید به این راحتی گل بخوریم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در خصوص تعطیلات لیگ، تصریح کرد: به اندازه کافی در این مورد حرف زده شده است و ما باید خودمان را با این شرایط سازگار کنیم، چرا که در خصوص این موضوع تصمیم‎گیری شده است.

جلالی در رابطه با حضور تماشاگران در این دیدار نقل کرد: فکر می‎کنم حضور تیم پیکان در منطقه شهریار و شهر قدس می‎تواند مددی در راستای پر شدن اوقات فراغت جوانان این مناطق باشد. امیدوارم باز هم این مردمان به ورزشگاه بیایند و در بازی‎های ما شرکت کنند، چرا که این موضوع باعث بالا رفتن روحیه و انگیزه تیم پیکان باعث می‎شود. همچنین حضور تماشاگران کمک می‎کند بازیکنان با اشتیاق بیشتری بازی کنند. امیدوارم این حضورها تدوام کشف کند و تماشاگران با ثبات بیشتری به ورزشگاه بیایند.

————————————————–

نگارنده : گيتی خ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر چه گردآلود فقرم شرم باد از همتم
««« »»»
گر به آب چشمه خورشيد دامن تر کنم

جلالی: باید با تعطیلی‎های لیگ خودمان را سازگار کنیم/ مشکل بزرگ ما ساده گل خوردن است

TT / 48 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال