کاظمی: پس از بازی واقعیات زیادی را نقل خواهم کرد


با دیگران به اشتراک بگذارید

کاظمی: بعد از بازی حقایق زیادی را خواهم گفت

سرمربی تیم مشکی جامگان معتقد است پس از دیدار این تیم در برابر استقلال تهران، واقعیات بسیاری را بازگو خواهد کرد.

تصویر و عکس کاظمی: پس از بازی واقعیات زیادی را نقل خواهم کرد

به گزارش “ورزش سه”، فرهاد کاظمی در مورد بازی تیم های استقلال و مشکی جامگان نقل میکنید: طبیعی است که بازی سختی را در پیش خواهیم داشت اما من به قدرتمندی بازیکنانم ایمان دارم، ما در مقابل هر تیمی بازی کنیم با تمام قوا در میدان حضور مییابیم.

وی ادامه داد: در دیدار مقابل استقلال تنها خواسته ما سه امتیاز بازی است و یقینا به گونه ای به میدان می رویم که بتوانیم آن را به دست بیاوریم، در دیدار جلو رو تمام بازیکنان مان را به جز یک نفر در اختیار داریم و همه آنها در آمادگی کامل به سر میبرند، موسی ترائوره تنها بازیکن ماست که در این بازی با ما نخواهد بود.

کاظمی در مورد اوضاع مالی نامساعد مشکی جامگان گفت: بله متاسفانه اوضاع نامساعدی داریم، فردا و پس از دیدار مقابل استقلال همه واقعیات را به زبان می آورم و حرف های خواهم زد که تاکنون آنها را بازگو نکرده ام، تصمیم تازه ای گرفته ام که پس از این بازی به اعلام آن توجه میکنم.

وی در پایان گفت: همه هواداران آگاهی بدارند حرف هایی که خواهم زد تنها به خودم مربوط نیست، این یک تصمیم است که براساس تهیه کند تیمی و جمعی گرفته شده است و بنده به اظهار آن توجه خواهم کرد.

****نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود****

نگارش از: افسون غ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مظهر لطف ازل روشنی چشم امل
««« »»»
جامع علم و عمل جان جهان شاه شجاع

کاظمی: پس از بازی واقعیات زیادی را نقل خواهم کرد

TT / 43 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال