سعداوی: دقت می کردیم گل های بیشتری می زدیم/ تفکرات مان در زمین اجرا شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

سعداوی: دقت می کردیم گل های بیشتری می زدیم/ تفکرات مان در زمین اجرا شد

سرمربی فولاد خوزستان گفت: ما از هر جهت سرتر از صبا بودیم و باید از بازیکنانم تشکر کنم که شرایط سخت این بازی را درک کردند.

تصویر و عکس   سعداوی: دقت می کردیم گل های بیشتری می زدیم/ تفکرات مان در زمین اجرا شد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از اهواز، نعیم سعداوی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل صبای قم گفت: فرارسیدن ایام محرم را به همگان تسلیت نقل میکنیم. امیدوارم همه ما، بهره کافی را از این روزهای عزیز برده باشیم. در رابطه با بازی نیز باید نقل بکنیم بازی حیوانی و سنگینی بود که ما آن را با موفقیت به اتمام رساندیم.

سرمربی فولاد خوزستان ادامه داد: در گفت و گو پیش از بازی هم نقل کردم نوع نگرشی که در تمرینات از بازیکنان دیدم، این بود که روز جدید رشد می کنند و تمریناتی که بر اساس تفکرات مان دیزاین شده بود، برای بازیکنان جا افتاده است. همان موقع مشخص بود که تفکرات ما در زمین اجرا خواهد شد و صاحب سه امتیاز این دیدار اصلی خانگی می شویم.

سعداوی با تمجید از حریف خود تصریح کرد: به صمد مرفاوی تبریک نقل میکنیم که تیم خوبی ساخته، اما حقیقت این است که ما از هر جهت سرتر از صبا بودیم و باید از بازیکنانم تشکر کنم که شرایط سخت این بازی را درک کردند. آنها با عملکرد خوبی که داشتند، نوید روزهای خوبی را به ما دادند. امیدوارم روزهای خوب تری را نیز برای مردمان خوزستان و اهواز رقم بزنیم.

وی در رابطه با شرایط بازی اضافه کرد: در نیمه اول فشار زیادی روی دروازه حریف داشتیم و دو بار به گل رسیدیم. در نیمه دوم بازی را مهار کردیم، اما این باعث نشد از هجوم غافل بمانیم و اگر خوش شانس بودیم و دقت کافی در زدن ضربات آخر را داشتیم، به گل های بیشتری هم می رسیدیم.

سرمربی فولاد با اظهار اینکه شخصیت خوبی در بازی با صبای قم از فولاد دیده شد، تأکید کرد: نباید این را نیز از یاد بریم که امروز روز خوب حامد لک، دروازه بان صبای بود، ولی در هر حال از کسب این پیروزی شادم و مییاندیشم باید منتظر روزهای خوبی باشیم.

————————————-

تهیه شده توسط : بيدار ث.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

غم دنيی دنی چند خوری باده بخور
««« »»»
حيف باشد دل دانا که مشوش باشد

سعداوی: دقت می کردیم گل های بیشتری می زدیم/ تفکرات مان در زمین اجرا شد

TT / 52 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات