رمز باز کنی مانچینی از چالش با سوپرماریو


با دیگران به اشتراک بگذارید

رمز گشایی مانچینی از درگیری با سوپرماریو

روبرتو مانچینی، سرمربی ایتالیایی و سابق منچسترسیتی پس از مدت ها از درگیری خود در تمرینات با ماریو بالوتلی رمز باز کنی کرد و در مورد آن اتفاق حرف زد.​​​​​​​

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس رمز باز کنی مانچینی از درگیری با سوپرماریو

به گزارش “ورزش سه”، چندین سال پیش و زمانیکه روبرتو مانچینی هدایت سیتیزن ها را بر عهده داشت، به دلیل تکل سنگین سوپر ماریو بر روی پای گائل کلیچی، با وی درگیر شد. گفتنی است برای اولین بار مانچینی در زمان هدایت اینتر به بالوتلی میدان داد و زمانیکه مانچو هدایت منچسترسیتی را بر عهده گرفت، بالوتلی از ایتالیا به انگلیس مهاجرت کرد

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس رمز باز کنی مانچینی از درگیری با سوپرماریو

مانچینی در این خصوص گفت: “در تمرینات به بازیکنان تاکید کردم که روی کیلیچی خطا نکنند زیرا او به تازگی از بند مصدومیت ول شده و شرایط خاصی دارد. کمی پس از پیشنهاد من، بالوتلی تکل سنگینی روی پای مدافع فرانسوی رفت و من بسیار عصبانی شدم. پس از این اتفاق، من به سمت بالوتلی رفتم و یقه او را گرفتم تا او را هل بدهم اما او بسیار توانا است و من کامیاب به انجام این کار نشدم. البته تصاویر این طوری نمایان میکرد که انگار ما به زد و خورد با یکدیگر توجه کرده ایم اما در حقیقیت این اتفاق رخ نداد.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس رمز باز کنی مانچینی از درگیری با سوپرماریو

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس رمز باز کنی مانچینی از درگیری با سوپرماریو

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس رمز باز کنی مانچینی از درگیری با سوپرماریو

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس رمز باز کنی مانچینی از درگیری با سوپرماریو

بالوتلی در چندین مورد با هم تیمی های خود دچار چالشهای جزئی شده بود و به همین دلیل بر آن شده بود دوباره به ایتالیا بازگردد. اما من به دلیل توانایی های فنی بالای او علاقه ای به رح دادن این اتفاق نداشتم و از شنیدن این تصمیم ناامید شدم.

سوپر ماریو هرگز قادر نبود تمام استعداهای خود را در منچسترسیتی به اکران قرار بدهد و پس از آن نیز دو تجربه ناموفق در لیورپول و میلان داشت. اما حالا و در تیم نیس فرانسه قادر هست تولدی دوباره داشته باشد. باید اقرار کنم که به دلیل نگرش و رفتار بالوتلی، او هرگز به اندازه قابلیتهایش مورد تمجید قرار نگرفته است”.

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس رمز باز کنی مانچینی از درگیری با سوپرماریو

مانچینی همچنین در مورد نبود حضور بالوتلی در فهرست های اخیر تیم ملی ایتالیا گفت: “اگر او در حال حاضر بازیکن ثابت لاجوردی ها نیست، بدون شک خودش مقصر عمده است. برای من باور کردنی نیست که بازیکنی با چنین استعدادی به تیم ملی فرا خوانده نمیشود. از نظر من بالوتلی خوب ترین مهاجم سالهای اخیر فوتبال ایتالیاست و در حال حاضر معتقدم که خود وی نیز متوجه شده است که باید رویکردی فرق می داری داشته باشد و تنها به فوتبال اندیشد. داشتن چنین نگرشی خیلی هم دشوار نیست”.

سرمربی سابق اینتر، اولین بار پس از گلزنی سوپر ماریو در پیروزی فراموش نشدنی سیتنیزن ها در برابر رقیب همشهری و آن تیپ سرشناس با سوژه ” Why Always Me ” ، وی را پدیده فوتبال خطاب کرد و هنوز هم معتقد است بالوتلی قادر هست به زمان اوج خود بازگردد.

تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس رمز باز کنی مانچینی از درگیری با سوپرماریو

مانچو در مورد آن دیدار گفت: “آن روز ماریو رشد فراوانی داشت و تبدیل به یک بازیکن بزرگسال شد اما در دیگر مقاطع همان روحیه بچگانه خود را حفظ کرده بود. همیشه علاقمندم بالوتلی را در شرایطی مانند آن مسابقه ببینم زیرا معتقدم اگر او قصد انجام کاری را داشته باشد، به طور طبیعی شرایط برای وی مهیا می شود. من از اینکه وی در آن دیدار ارزش های قرار می داری خود را به اکران قرار داد بسیار خرسندم. هنگامی که بالوتلی آن تیپ را با آن سوژه نمایان کرد، با خودم نقل کردم او پدیده ای است که قادر هست هر چیزی در سر داشته باشد را عملی کند”.

منبع: دیلی میل

مترجم: آریا فاطمی مقدم

–براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد–

نگارنده: آراسته ر.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به صفای دل رندان صبوحی زدگان
««« »»»
بس در بسته به مفتاح دعا بگشايند

رمز باز کنی مانچینی از چالش با سوپرماریو

TT / 164 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال