فرمول 1؛ تقلید همیلتون از روزبرگ؛ از دستکش رانندگی تا جای خواب


فرمول 1؛ تقلید همیلتون از روزبرگ؛ از دستکش رانندگی تا جای خواب

طرفداری– نیکو روزبرگ هم اکنون چهار رقابت مانده به پایان فصل، با 33 امتیاز اختلاف نسبت به لوییس همیلتون در صدر جدول راننده های فرمول 1 قرار دارد.

به نقل از سایت گرندپری، گرهارد برگر راننده سابق تیم های مک لارن و فراری، معتقد است که روزبرگ حالا در هر زمینه ای نسبت به همیلتون برتری دارد، برگر کسی است که چندی پیش به روند تمدید قرار داد راننده آلمانی با مرسدس کم کرده بود.

برگر در این باره به روزنامه آلمانی بیلد گفت:

نیکو روزبرگ از نظر روانی هم همیلتون را شکست داده است، او از تجربیات گذشته درس گرفته. روی پیست همیلتون خیلی سریع است اما نیکو آنقدر خوب کار کرده که همیلتون حالا از او تقلید می کند. این موضوع نیکو را قوی تر و لوییس را ضعیف تر کرده است. نیکو به قدری در هر رقابت خونسرد، راحت و با ثبات است که لوییس حالا به توانایی های خود شک می کند.

گزارش ها حاکی از آن است که لوییس همیلتون در گرندپری ژاپن از تنظیمات خودروی روزبرگ استفاده کرده و در رقابت قبل از آن هم از دستکش های روزبرگ برای کار با کلاچ خودروی خود استفاده کرده بود.

بیلد ادعا می کند که حالا همیلتون دیگر در هتل های بسیار گران قیمت در طول رقابت های اروپایی حضور ندارد و مانند روزبرگ در کانتینر تیم می خوابد. او حتی از تیم روانشناس و حمایتی روزبرگ هم کپی کرده و برای خود در هر رقابت یک تیم به همراه می برد. توتو ولف، رئیس موتور اسپورت مرسدس در این باره گفت:

از آن جای که نیکو در هر کاری بسیار دقیق و بی نقص عمل می کند، لوییس باید از او تبعیت کند.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال