ازدواج کنم یا برای خانواده ام مسکن تهیه کنمبا سلام

پسری 29 ساله هستم از نظر تحصیلات و شغل هیچ مشکلی ندارم و شغلی متناسب با رشته تحصیلیم دارم و درامدی که بتوانم خانواده ای را اداره کنم.

من مدتی است علاقه مند به خانمی شده ام  از طرفی علاوه بر علاقه، به شدت نیاز جنسی مرا آزار می دهد و ترس از به خطر افتادن ایمانم را دارم. ولی به دلیل برخی مشکلاتی که در خانواده دارم بر سر دو راهی مانده ام که این موضوع را مطرح کنم یا خیر.

مشکلی که خانواده من دارد مشکل مالی است. پدرم از کار افتاده است و درامدی ندارد و از طرف دیگر سه خواهر مجرد دارم که دو نفرشان بیکار هستند. مسکنی هم که در ان زندگی می کنیم چندان مناسب و ایمن نیست و خانواده ام از این موضوع رنج میبرند و من همیشه به این فکر می کنم که خانه ای مناسب برای انها تهیه کنم که با توجه به هزینه بالایی که دارد موضوع ازدواج من به کلی منتفی می شود .

با توجه به علاقه ای که به این خانم دارم ( رک بگویم بیش از 10 سال است که عاشق ایشان هستم ) و با توجه به احساس مسئولیتی که نسبت به خانواده ام می کنم انتخاب هر کدام از دو گزینه بالا منجر به از دست دادن دیگری می شود. شما اگر شرایط مرا داشتید چه کار می کردید ؟

لطفا راهنماییم کنید.لینک منبع

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات