تصویر مرگ پدر فداکار چینی در زیر آوار


تصویری از مردی که برای نجات دختربچه سه‌ساله‌اش او را در آغوش گرفته و زیر آوار مدفون شده بود، دنیا را تکان داد.

ساعت 4صبح 19مهرماه به وقت محلي حادثه وحشتناكي در شهر ونژو در شرق چين رخ داد. ساختمان 6طبقه قديمي و فرسوده‌اي در اين شهر ناگهان تكان شديدي خورد و 4طبقه مسكوني آن فرو ريخت و به تلي از آوار تبديل شد. در اين حادثه ده‌ها نفر زير آوار مدفون شدند و از همان زمان تلاش تيم‌هاي امدادي براي نجات حادثه‌ديدگان شروع شد.

12ساعت پس از حادثه، درحالي‌كه عمليات آواربرداري ادامه داشت، امدادگران با صحنه‌اي دردناك روبه‌رو شدند. آنها با كنار زدن آوار به جسد مردي رسيدند كه درحالي‌كه روي زانوهايش نشسته بود، دختربچه سه‌ساله‌اش را در آغوش گرفته و بدنش را در برابر آوار سپر كرده بود. هر چند مرد جوان جانش را از دست داده بود، اما امدادگران در كمال ناباوري متوجه شدند كه دختربچه سه‌ساله زنده است و نفس مي‌كشد.

به گزارش ديلي‌ميل از چين، دختربچه سه‌ساله تنها دچار جراحت‌هايي سطحي شده بود كه به سرعت به بيمارستان منتقل شد و اين در حالي بود كه جسد مادر او نيز در همان نزديكي از زيرآوار بيرون كشيده شد. براساس اين گزارش امدادگران در جريان جست‌وجوهايشان موفق شدند 6نفر را زنده از زيرآوار خارج كنند و اين در حالي است كه دست‌كم 22نفر در اين حادثه جان باختند و عده‌اي نيز مجروح شدند.

 

 

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال