نگاه اجمالی به عملکرد استقلال و سیاه جامگان؛ آیا استقلال در مشهد به رستگاری می رسد؟


طرفداری- تیم های فوتبال سیاه جامگان و استقلال تهران فردا در مشهد به مصاف هم می روند به بررسی عملکرد دو تیم قبل از  این بازی پرداخته ایم:

علی منصوریان و تیمش نشان داده  است روند رو به رشدی داشته  و خود را از بحران تا حدی خارج کرده است. سرمربی جوان استقلال با اصل شایسته سالاری و بازی دادن به بازیکنانی چون فرشید اسماعیلی و حسینی، و کنار گذاشتن ستاره ای چون بختیار رحمانی،نشان داده است اسم را فدای نتیجه نمی کند و هیچ بازیکنی حاشیه امنیت برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی را ندارد.

فرشید اسماعیلی خود را به عنوان بازیکن خوش فکر و طراح جا انداخته و مورد اعتماد کادر فنی قرار گرفته است. علاوه بر آن کاوه رضایی کم کم به دوران خوبش نزدیک می شود که می تواند عصای دست منصوریان شود. اما چیزی که استقلال این فصل به ان نیاز دارد ،هافبک میانی مخرب است. فردی مثل روزبه چشمی ؛ که بازگشت او به تمرینات، بمب روحیه ای برای تیم بود و زوج او و ابراهیمی می تواند بسیار ایده ال باشد. در کناره ها هم خسرو حیدری و جابر انصاری از خوب های استقلال بوده اند که سانترهای خسرو چشم و امید این تیم است.

نگاه اجمالی به عملکرد استقلال و سیاه جامگان؛  آیا استقلال در مشهد به رستگاری می رسد؟

اما چیزی که هنوز ثبات نداشته است وضعیت خط دفاع استقلال است. که منصوریان نفرات زیادی در پست های مختلف این خط ،امتحان کرده است.
البته زوج رابسون و حسینی استحکام بیشتری در عمق دفاعی داشته و تنها چیزی که دغدغه منصوریان است ،دفاع چپ انهاست. که البته حضور مگویان در این پست ،خیال ان ها را راحت کرده است ، وریا غفوری هم در صورت بازگشت به روزهای اوج ،مکمل خوبی برای خسرو حیدری در سمت راست است ،

با تمام این بررسی ها ،فوق ستاره استقلال،مهدی رحمتی از دوران استثنایی خود دور است. و هواداران انتظار دارند سوپر واکنش های اورا بازهم ببیند و عصای دست منصوریان در لحظات سخت باشد.

تاکنون تعطیلی و وقفه های زیادی در لیگ ایجاد شده ،و از سرمربی جوان استقلال انتظار می رود با توجه به عدم دعوت بازیکنان زیادی به تیم ملی ،به هماهنگی رسیده باشند و انتظارات را براورده کنند.

اما تیم سیاه جامگان ؛

وجود مربی با تجربه ای چون فرهاد کاظمی ،نقطه قوت ان هاست. علاوه بر آن ،بازیکنان با تجربه ای چون علی عسگری ،میثم حسینی ،سیف اللهی،خانزاده،بادامکی،
کلانتری در کنار بازیکنان جوانی چون عباس عسگری و سایرین میتواند ترکیب مناسبی برای این تیم مشهدی تشکیل دهد.

سیاه جامگان نشان داده تیم دست و پا بسته ای نیست  و به راحتی به حریفان باج نمیدهد. اینکه در ضدحملات بسیار خطرناک بوده اند و از تک فرصت ها استفاده میکنند ،نقطه قوت ان هاست.وجود یک بازی زیبا از جانب هردوتیم ،دور از انتظار نیست.

نگاه اجمالی به عملکرد استقلال و سیاه جامگان؛  آیا استقلال در مشهد به رستگاری می رسد؟

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال