پل مرسون: هندرسون بهتر از پوگبا است؛ اگر منچستر ببازد پوگبا وارد یک بحران خواهد شد


پل مرسون: هندرسون بهتر از پوگبا است؛ اگر منچستر ببازد پوگبا وارد یک بحران خواهد شد

طرفداری- پل مرسون، سرمربی سابق تیم ملی انگلستان و کارشناس فعلی تلویزیون معتقد است که جوردن هندرسون بهتر از پل پوگبا است.

به گزارش اسکای اسپورتس، مرسون که در حال حاضر به فعالیت در تلویزیون مشغول است، اعتقاد دارد که هندرسون یکی از کامل ترین هافبک های لیگ برتر است ولی پوگبا هنوز عملکرد خوبی از خود نشان نداده است.

او در این خصوص گفت:

در حال حاضر هندرسون را به پوگبا ترجیح می دهم. در ده سال آینده نمی دانم چه پیش خواهد آمد و کدام بهتر خواهد بود. احتمالا آن زمان در مورد این که چقدر پول صرف پوگبا کرده اند فکر می کنند. هندرسون به خوبی بهترین هافبک های لیگ برتر بوده و فوق العاده بازی کرده است. پوگبا همچنان در حال تلاش برای بهتر شدن است.

به نظرم باید رونی از ابتدا برای منچستر بازی کند. لینگارد جوان خوبی است ولی دو بازی ملی انجام داده و بسیار خسته است. وجود رونی در زمین باعث کمتر شدن فشار در میانه میدان روی پوگبا می شود. اگر رونی روی نیمکت باشد، همه چشم ها روی پوگبا می رود. عملکرد او بسیار ضعیف تر از قیمتی بوده که باشگاه برایش پرداخت کرده است. او حتی نزدیک یک بازیکن خوب هم نبوده است. اگر منچستر ببازد، او وارد یک دوران بحرانی خواهد شد.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال