سفر و مشکلی به نام زبان


سفر و مشکلی به نام زبان – در سال میلیونها گردشگر در حال سفر به مناطق مختلف هستند. در بعضی کشورها زبانها مشترک و در برخی دیگر کاملا متفاوت هستند. همانطور هم که می دانید برای برقراری ارتباط با دیگران باید بتوانید صحبت …

سفر و مشکلی به نام زبان

در سال میلیونها گردشگر در حال سفر به مناطق مختلف هستند. در بعضی کشورها زبانها مشترک و در برخی دیگر کاملا متفاوت هستند. همانطور هم که می دانید برای برقراری ارتباط با دیگران باید بتوانید صحبت کنید و یا به طریقی منظور خود را برسانید. کار کمی مشکل شد و همین زبان در برخی مواقع مانع از سفر و یا لذت بردن از آن می شود وگاهی نیز گردشگران به دلیل نداستن زبان مورد سوء استفاده قرار می گیرند.

سفر و مشکلی به نام زبان

یادگیری اصول اولیه

قبل از سفر از طریق اینترنت و آموزشهای آنلاین و یا مطالعه کتاب چندین عبارت کاربردی نظیر سلام، خداحافظ، تشکر و … را بیاموزید. دانستن این عبارتها به برقراری ابتدایی و ساده کمک خواهد کرد. علاوه بر این برنامه های آموزشی بسیار  محبوب و پر طرفداری نیز امروزه در اختیاران کاربران قرار گرفته که از آنها نیز می توانید استفاده کنید.

سفر و مشکلی به نام زبان

دانلود نرم افزار زبان

پیشرفت تکنولوژی و فناوری تاثیر به سزایی در یادگیری آسانتر و همچنین از بین رفتن مانع زبان برای برقراری ارتباط داشته است. برنامه های بسیاری وجود دارند که امکانات زیادی دارند اما در میان آنها ترجمه ی گوگل محبوب ترین برنامه شناخته شده است. علاوه بر ترجمه می توانید از تلفظ آن هم استفاده کنید.

سفر و مشکلی به نام زبان

نشان دادن تصویر

اگر قادر به یادگیری زبان محلی و یا حتی آشنا شدن با آن نیستید می توانید از یک راه میانبر ساده استفاده کنید. می توانید به نشان دادن عکس و تصویر منظور خود را به راحتی برسانید.

مترجم: سحر مردانه

این مطلب در سایت "کوله‌پشتی" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال