هاو: ویلشر کیفیت لازم برای دعوت شدن به تیم ملی را دارد


هاو: ویلشر کیفیت لازم برای دعوت شدن به تیم ملی را دارد

طرفداری- ادی هاو سرمربی باشگاه بورنموث باور دارد که جک ویلشر هافبک باشگاه آرسنال که هم اینک به طور قرضی در جمع آلبالوییها توپ می زند، شایستگی دعوت به تیم ملی انگلستان را دارد. این هافبک در رقابت های یورو 2016 عضوی از ترکیب کشورش بود، در دو دوره اخیر بازی های ملی به تیم ملی فراخوانده نشده است.

EPSN گزارش می دهد: با همه آنچه گفته شد، هاو معتقد است که ویشلر با بازی کردن به شکل مرتب در بورنموث، می تواند به زودی مهیای انجام سی و چهارمین بازی ملی خود شود.

او یکی از هافبک های فنی برتر این کشور، بدون ذره ای شک و تردید است. اگر او آماده و روی دور باشد، باید در صدر آن فهرست جای داشته باشد. مهم ترین هدف من خوب کار کردن او و رقم زدن تفاوت در تیم است، چیزی که می دانم او از پسش بر می آید. اگر به چنین امری دست یابد و نمایش هایش در اینجا تداوم داشته باشند‌، بقیه چیزها رو به راه خواهد شد. اگر به تیم ملی دعوت شود، کارش را می کند. در این باره هیچ شکی ندارم؛ او از این کیفیت برخوردار است. ما در تلاشیم که اطمینان حاصل کنیم که او از نظر بدنی روی فرم قرار گیرد. تنها چیزی که او بدان نیاز دارد، بازی کردن است.

گفتنی است که بازی بعدی تیم ملی انگلستان در تاریخ 11 نوامبر و برابر اسکاتلند از راه می رسد. سه شیرها چهار روز بعد از آن هم در دیداری دوستانه به مصاف اسپانیا خواهند رفت. 

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات