ایکاردی: با توهین به یکی از هوادارن افراطی، در بین بازیکنان اینتر تبدیل به یک قهرمان شدم


ایکاردی: با توهین به یکی از هوادارن افراطی، در بین بازیکنان اینتر  تبدیل به یک قهرمان شدم

طرفداری– مائورو ایکاردی در زندگی نامه خود که به صورت یک کتاب منتشر شده است، نوشته که در رویارویی با یکی از هواداران افراطی، بین هم تیمی هایش تبدیل به یک قهرمان شد.

به نقل از فوتبال ایتالیا، اتفاق مذکور در جریان شکست 3-1 اینتر در برابر ساسولو در اول فوریه 2015 رخ داد، جایی که بعضی از بازیکنان اینتر خواستند پیراهن خود را به هواداران هدیه دهند اما برخی از افراطی ها پیراهن را دوباره به سمت بازیکنان پرت کردند. در این بین ایکاردی و گوارین عصبانی شده و به بحث با هواداران پرداختند. مائورو این اتفاق را در کتابش این گونه نقل می کند:

من در دقیقه 83 وارد زمین شدم و تنها گل تیمم را به ثمر رساندم، آن دیدار با نتیجه 3-1 به سود ساسولو تمام شد. به دلیل فرصت کم برای بازی، عصبانی بودم. پس از آن هواداران نام ما را فریاد زدند و خواستند به کنار سکوها برویم. من و گوارین تنها افرادی بودیم که از این عمل نترسیدیم و این کار را انجام دادیم. همین که نزدیک شدم هر گونه توهین و حرف های زشتی که بود را شنیدم، در این بین یکی از طرفداران کم سن و سال نامم را فریاد می زد و پیراهنم را می خواست. با توجه به سنش می توانست پسرم باشد،  پیراهنم را در آورده و به عنوان یک هدیه به سوی او پراتب کردم.

در ادامه ایکاردی نوشت:

پس از اینکه او پیراهن را گرفت، بسیار خوشحال شد و این موضوع من را هم خوشحال کرد. ناگهان یکی از لیدرهای افراطی روی پسرک پرید و پیراهن را از او گرفت و به سوی من پرتاب کرد. در این زمان من به او توهین کردم، به او گفتم که او یک تکه آشغال است. از او پرسیدم که با اینگونه رفتار زشت می خواهد نماینده کوروا نورد باشد؟ آیا فکر می کند که آدم سر سختی است؟ در رختکن پس از این ماجرا از من به عنوان یک قهرمان یاد شد، چرا که قبل از آن هیچ کس این گونه با رهبر هواداران برخورد نکرده بود.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال