دفاعیات جدید وکیل‌مدافع متهم پرونده ستایش


وکیل‌مدافع متهم پرونده «ستایش»:طی یکی دو روز آینده لایحه اعتراضی را تقدیم دادگاه می‌کنم

خانواده موکلم به دنبال رضایت هستند

وکیل‌مدافع متهم پرونده «ستایش قریشی» گفت: فردا یا پس فردا لایحه اعتراضی خود را تقدیم دادگاه می‌کنم.مجتبی فرحبخش گفت: همچنان پیگیر هستیم که موضوع از طریق صلح و سازش خاتمه پیدا کند، ولی اولیای‌دم ستایش همچنان اصرار بر قصاص موکلم دارند. بر اساس این گزارش، فرحبخش 13 مهرماه در گفت و گو با  از ابلاغ حکم پرونده موکلش خبر داده بود.وی گفته بود که قطعا به حکم صادره اعتراض خواهیم کرد.

فرحبخش همچنین 5 مهرماه به ایسنا گفته بود: خانواده موکلم به دنبال این هستند که بتوانند از خانواده ستایش رضایت بگیرند .

عسگر قاسمی آقباش یکی از وکلای اولیای‌دم «ستایش قریشی» سوم مهر ماه به ایسنا گفته بود:  قاتل به قصاص نفس در خصوص اتهام قتل عمد و یک بار اعدام در خصوص اتهام تجاوز به عنف و 74 ضربه شلاق در خصوص اتهام جنایت بر میت محکوم شده است.

رسیدگی به پرونده «ستایش» 24 شهریورماه در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی خازنی برگزار شد و  سه اتهام عمل منافی عفت، قتل عمد و جنایت بر میت به متهم پرونده تفهیم شد.

منبع: ایسنا

این مطلب در سایت "سیمرغ" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال