اخراج بازیگران ایرانی شبکه GEM در ترکیه +عکس


اخراج بازیگران ایرانی شبکه GEM در ترکیه

نامه ای از مدیریت اصلی شبکه جم بر علیه عوامل فیلم سازان کشور ترکیه منتشر شده است. بسیاری معتقد هستند با انتشار این نامه تاریخ مصرف بازیگران مهاجرت کرده در حال انقضاست.با مهاجرت تعدادی از بازیگران ایرانی به ترکیه برای همکاری با شبکه جم حاشیه بسیاری درست شد. این مهاجرتها از کشف حجاب بازیگران زن تا درآمد آنها جنجالی بود. تقریبا هر روز خبر جدیدی در مورد شبکه GEM منتشر می شود. اما این بار نامه ای از مدیریت اصلی شبکه جم بر علیه عوامل فیلم سازان کشور ترکیه منتشر شده است. بسیاری معتقد هستند با انتشار این نامه تاریخ مصرف بازیگران مهاجرت کرده در حال انقضاست.

 

در این نامه که به امضای سعید کریمیان مدیریت شبکه GEM رسیده، خطاب به عوامل فیلم ساز در ترکیه از این پس هیچ کس حقوق ثابت دریافت نمی کند. این تصمیم در صورتی گرفته شد که چندی پیش علت اصلی مهاجرت بازیگران ایرانی به شبکه GEM را حقوق ثابت و قراردادهای طولانی مدت اعلام شده بود. سعید کریمیان علت قطع کردن حقوق ثابت کیفیت پایین فیلمهای آنتالیا و همچنین جهت تعدیل نیروی انسانی اعلام کرده است.

 

 

بسیاری از عوامل فیلم ساز نسبت به این نامه واکنش نشان دادند و این تصمیم را یک طرفه و منفعت طلبانه اعلام کردند. از این پس حقوق بازیگران شبکه جم قطع می شود و به مانند ایران پروژه ای دستمزد می گیرند.

 

با انتشار این خبر باید صبر کنیم و ببینیم حالا که شرایط برای بازیگران به مانند ایران و حتی بدتر از ایران شده در ادامه چه تصمیمی خواهند گرفت. احتمال بازگشت تعداد کثیری از این عوامل به وطن دور از ذهن نیست

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال