اقدام سفیر عربستان در پی اخراج شدن وی از بغداد +عکس


اقدام سفیر عربستان در پی اخراج شدن وی از بغدادجام نیوز : کاربران شبکه های اجتماعی در پی این اقدام ثامر السبهان گفته اند که مگر سفیر سعودی در بغداد چه سودی به حال عراق داشته که اینک برای خود کاردار معرفی کرده است.روزنامه رای الیوم نوشت: «ثامر سبهان سفیر سعودی در عراق در پی اخراج شدنش از بغداد، عبدالعزیز الشمری را به عنوان کاردار عربستان در سفارت این کشور در بغداد تعیین کرد.»

 

به نوشته رای الیوم، منابع محلی هم این اقدام السبهان را کاهش سطح دیپلماتیک ریاض با بغداد توصیف کرده اند.

 

 بنا بر این گزارش، تاکنون عربستان رسما از پایان کار السبهان به عنوان سفیر خود در بغداد رونمایی نکرده ا ند ولی برخی رسانه های سعودی از کاهش سطح دیپلماسی ریاض با بغداد خبر داده اند. گفتنی است که کاربران شبکه های اجتماعی در پی این اقدام ثامر السبهان گفته اند که مگر سفیر سعودی در بغداد چه سودی به حال عراق داشته که اینک برای خود کاردار معرفی کرده است.

 

برخی از کاربران هم گفته اند که اخراج ثامر السبهان ترحم کردن به حال میلیون ها عراقی است که هدف طرح های  تروریستی عربستان قرار گرفته بودند.

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات