دکوراسیون اتاق خواب های کوچک بدون کمد


دکوراسیون اتاق خواب, دکوراسیون خانه های کوچک

دکوراسیون اتاق خواب های کوچک بدون کمد

کمد یکی از الزامی ترین وسایل هر خانه ای محسوب می شود،اما هستند آپارتمان های کوچک امروزی که به دلیل کمبود جا و مسائل دیگر این وسیله ی پر کاربرد برایشان تعبیه نشده است. اگر شما هم با معضل اتاق خواب بدون کمد مواجه هستید.

استفاده از شاخه های خشک شده

می توانید کمی خلاقانه تر فکر کنید و برای دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد خود یک کمد خلاقانه بسازید. کافی است برای این منظور از یک شاخه ی خشک شده کمک بگیرید و لباس های خود را به سادگی روی آن بیاویزید.

استفاده از نردبان

شاید این ایده برای دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد کمی غیر معمول به نظر برسد، اما می توانید به سادگی با کمک یک نردبان قدیمی و چند تخته یک رگال برای خودتان بسازید و به لباس ها و وسایل خود نظم  و ترتیب ببخشید.

استفاده از فضای پشت تخت

وقتی اتاق خواب بدون کمد دارید بهتر است از فضاهای مرده ی دکوراسیون مثل فضای پشت تخت برای طبقه بندی و نظم دهی لوازم و وسایل خود استفاده کنید، توجه داشته باشید که برای این منظور بهتر است فضای اتاق خواب و رو تختی تان را سفید در نظر بگیرید تا ظاهر اتاق خواب شما بیش از بیش شلوغ و گرفته نشود.

استفاده از تخت های جک دار

وقتی اتاق خواب بدون کمد و کوچکی دارید باید کمی هوشمندانه تر به خرید لوازم ضروری مانند تخت و سایر تجهیزات آن نگاه کنید. انتخاب تخت های جک دار به شما این امکان را می دهد که از فضای زیر تخت به عنوان یک کمد استفاده کنید و لوازم خود نظم و ترتیب ببخشید.

استفاده از قفسه های باز

برای دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد استفاده از فقسه های بازی این چنینی می تواند به سادگی به لباس ها و لوازم شما نظم ببخشد، اما حتما توجه داشته باشید که در چنین فضایی منظم بودن شرط اول شیک بودن دکوراسیون داخلی شماست.

استفاده از فضای زیر تخت

با کمک سبدهای حصیری این چنینی به سادگی به لوازم خود مانند کفش و یا لباس های فصلی نظم و ترتیب ببخشید و ظاهر منحصر به فرد و کاربردی به دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد خود بخشید.

خرید یک کمد لباس

شاید این ایده ابتدایی ترین ایده و صد البته کاربردی ترین ایده  برای یک اتاق خواب بدون کمد است. پس اگر فضای کافی برای این منظور را دارید دست به کار شوید و یک کمد برای دکوراسیون اتاق خواب خود تهیه کنید و از داشتنش لذت ببرید.

استفاده از رگال

برای دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد خود یک رگال شیک تهیه کنید و به البسه خود نظم ببخشید توجه داشته باشید که همان طور که در بندهای قبل توضیح داده شد بهتر است در چنین فضایی رعایت نظم باید در اولویت باشد تا ظاهر دکوراسیون شما برهم ریخته و کسل کننده نباشد.

استفاده از پرده

اتاق خواب تان بدون کمد است نگران نباشید خودتان کمد بسازید! کافی است بخشی از دکوراسیون اتاق خوابتان را رگال رار دهید و با کمد یک پرده ی سقفی بلند آن را پنهان کنید و یک کمد لباس منحصر به فرد داشته باشید.پرده های بلند باعث بلندتر دیده شدن سقف و بزرگ تر جلوه کردن فضای شما می شود.

استفاده از شلف ها

در دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد خود می تواند در کنار استفاده از یک رگال یک شلف در نظر بگیرید و به سایر لوازم و البسه ی خود نظم و ترتیب ببخشید.

استفاده از نردبان برای کفش ها

اگر شما هم مثل من عاشق کفش هستید، برای طبقه بندی و نظم دهی به کفش های خود از یک استند نردبانی استفاده کنید و ظاهر مرتب ومنظم و چهره ی خاصی به دکوراسیون خود ببخشید.

استفاده از گوشه دیوار

شما هم می توانید از فضاهایی مانند گوشه دیوار ها برای اتاق خواب بدون کمد خود کمد بسازید! حتی می توانید برای این فضا درب قرار دهید و به سادگی یک کمد لباس برای خودتان بسازید.

استفاده از جا کفشی

اگر شما کفش زیاد دارید و اتاق خواب تان بدون کمد است بهترین ایده برای شما انتخاب یک جاکفشی است. با کمک این جاکفشی به سادگی به فضای اتاق خود نظم می بخشید و ظاهر اتاق خواب بدون کمد خود را منحصر به فرد تر خواهید کرد.

استفاده از گیره ها

یک ایده ی بامزه و هوشمندانه در طراحی اتاق خواب بدون کمد استفاده از گیره های لباس است با کمک یک طناب و چند گیره می توانید به لباس های سبک خود مانند شال و روسری ها و یا لباس های ورزشی تان نظم ببخشید.

مطالب پیشنهادی

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه و دخترانه جدید 95 – 2016دکوراسیون اتاق خواب پسرانه و دخترانه جدید 95 – 2016دکوراسیون اتاق خواب دخترانه 2017 / اتاق خواب جوان 2017دکوراسیون اتاق خواب دخترانه 2017 / اتاق خواب جوان 2017مدل دکوراسیون 2016 + اتاق خواب های شیکمدل دکوراسیون 2016 + اتاق خواب های شیکایده های دکوراسیون مدرن اتاق خواب 95 – 1395ایده های دکوراسیون مدرن اتاق خواب 95 – 1395مدل های دکوراسیون اتاق خواب دختران جوان 95 – 2016مدل های دکوراسیون اتاق خواب دختران جوان 95 – 2016طراحی و دکوراسیون اتاق کودک جدید 95 – 1395طراحی و دکوراسیون اتاق کودک جدید 95 – 1395مدل های زیبا دکوراسیون اتاق بچه 2016 | دختر و پسرمدل های زیبا دکوراسیون اتاق بچه 2016 | دختر و پسرمدل های زیبا و بی نظیر دکوراسیون اتاق خواب 2016مدل های زیبا و بی نظیر دکوراسیون اتاق خواب 2016چیدمان اتاق خواب زیبا و کوچک (دخترانه و پسرانه)چیدمان اتاق خواب زیبا و کوچک (دخترانه و پسرانه)آموزش چیدمان دکوراسیون خانه های کوچک و آپارتمانیآموزش چیدمان دکوراسیون خانه های کوچک و آپارتمانیعکس هایی از دکوراسیون خانه های با متراژ محدودعکس هایی از دکوراسیون خانه های با متراژ محدودمدل های لوکس دکوراسیون رنگ سال 2016 – 95مدل های لوکس دکوراسیون رنگ سال 2016 – 95

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال