ادعای نشریه تایمز؛ گرت بیل دستمزدی برابر با دستمزد رونالدو می خواهد


ادعای نشریه تایمز؛ گرت بیل دستمزدی برابر با دستمزد رونالدو می خواهد

طرفداری– پس از این که در هفته اخیر  تونی کروس قراردادش را با رئال مادرید تمدید کرد و دستمزد خودش را نیز افزایش داد، حالا ستاره های دیگری نظیر رونالدو، بیل، مودریچ و په په در لیست تمدیدی های رئال مادرید می باشند.

به گزارش AS و طبق اعلام نشریه Times، در همین راستا گزارش شده است که ستاره ولزی رئال مادرید که هم اکنون در هفته 290 هزار یورو دستمزد می گیرد، خواهان این است تا دستمزدش در هفته به 833 هزار یورو برسد و با رقم دریافتی توسط کریستیانو رونالدو برابری کند. این ستاره ولزی در سال 2013 به رئال مادرید پیوست و با قرارداد 6 ساله اش از همان موقع این دستمزد را دریافت می کند و حالا در آستانه تمدید قراردادش می خواهد که نزدیک به 583 هزار یورو  به دستمزدش اضافه شود.

باید دید که مذاکرات برای این درخواست که کمی دشوار است چگونه پیش می رود و در نهایت دستمزد بیل در مادرید چه اندازه خواهد بود.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات