توبه لعنزی امام سابق مسجد ابویوسف ریاض؛ شیعیان مرا ببخشید


تکفیر و مغالطه علیه پیروان اهل بیت تحت نظارت سران آل سعود است 

العنزی  امام سابق مسجد ابویوسف ریاض:

چیزی از عُمرم باقی نماند و خداوند قلب ما را با نورش منور کرد،وهابیت را ترک و به مذهب سنی بازگشتیم.فقط بخاطر ثبت در تاریخ می گویم:اهل بیت راه رسیدن به بهشت هستند

العنزی واعظ و امام سابق مسجد «ابویوسف» در «ریاض»   اقدامات خبیثانه «بندر بن سلطان بن عبدالعزیز» را علیه شیعیان فاش کرد و گفت: وی به امامان مساجد عربستان دستور می دهد تا شیعیان را تکفیر کنند

گفتنی است بندر بن سلطان بن عبدالعزیز از اعضای خاندان آل سعود است. وی ریاست شورای امنیت ملی عربستان را از سال ۲۰۰۵ تاکنون برعهده دارد و از ژوئیه ۲۰۱۲ تا آوریل ۲۰۱۴ ریاست استخبارات عمومی «سازمان اطلاعات و امنیت» عربستان سعودی را بر عهده داشت.رسانه دمشق:وی در ادامه افزود: شیعیان مرا ببخشید من علیه شما دروغ و اباطیل را تلفیق می کردم، و از بالای منابر، دیگر مذاهب را علیه شما تحریک می کردم که همگی این اقدامات به دستور مستقیم بندر بن سلطان بود.

العنزی گفت وقتی امام مسجد ابویوسف بودم بندر بن سلطان من را مجبور به توهین و تکفیر شیعیان می کرد.

شیخ سابق وهابیت تصریح کرد: وهابیت تنها یک ابزار در دست آل سعود برای مقابله با دشمنان این رژیم است و ارتباطی با هیچ یک از ادیان ندارد.

این واعظ سابق مسجد ابویوسف ضمن تکرار پوزش خود از شیعیان گفت: پیروان اهل بیت (علیهم السلام) علیرغم طرد، کشتار و همینطور وجود تبلیغات سیستماتیک بین المللی علیه آنها، شعار امام حسین (علیه السلام) «هیهات منّا لذلة» را سر می دهند،که این امر حاکی از قدرت ایمان شیعیان است.

گفتنی است العنزی به دلیل اعتراض به سیاست آل سعود در اتخاذ مواضع دشمن مآبانه علیه حزب الله لبنان و دفاع و حمایت از رژیم صهیونیستی زندانی شد که پس از آزادی مجبور به مهاجرب به امارات متحده عربی شد.

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال