کنترلر استیم نزدیک به یک میلیون واحد فروش داشته است


با اینکه کنترلر استیم در ماه نوامبر میلادی سال پیش عرضه شد ولی تا به امروز اخبار یا گزارش‌هایی از فروش این کنترلر منتشر نشده است. با این اوصاف بنظر می‌رسد این کنترلر عملکرد موفقی را از خود بنمایش نگذاشته و نتوانسته مخاطبین خود را راضی کند. با این حال طبق گزارش‌های جدید ولو، سازنده کنترلر استیم، این کنترلر فروشی تقریبا یک میلیون واحدی داشته است.

همچنین در جریان رویداد Steam Dev Days جف بلینگ‌هاوزن، یکی از مهندسین تیم ولو، اعلام کرده که تیم سازنده انتظار داشت که کنترلر استیم تا سال ۲۰۱۷ بتواند از یک میلیون واحد بیشتر فروش داشته باشد. با این حالا روزانه ۲۷ هزار کاربر از کنترلر استیم برای بازی‌های خود استفاده می‌کنند. همچنین وی در ادامه صحبت‌های خود به این نکته اشاره کرد که ولو در حال تلاش است تا هم‌خوانی بیشتری بین بازی‌های قرار داده شده در استور استیم و این کنترلر بوجود آورد. وی در این باره می‌گوید:

حال یک سری برنامه برای این کنترلر در نظر گرفتیم تا بتواند از بازی‌های بیشتری بر روی فروشگاه استیم پشتیبانی کند. یکی از برنامه‌های دیگر ما برای این کنترلر تهیه لیست مورد استفاده‌ترین بازی‌ها با کنترلر استیم است. با این کار کاربران براحتی می‌توانند بازی‌های مورد استفاده برای کنترلر استیم را پیدا کرده و آن‌ها را خریداری کنند.

در آخر نیز اعلام شده که میانگین زمان برای بازی با کنترلر استیم در روز ۵۵ دقیقه بوده که شامل پنج هزار بازی مختلف می‌شود.

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال