دستور لغو شرط‌بندی‌ها در Steam توسط دولت واشنگتن


کمیسسیون قمار ایالت واشنگتن در ابلاغیه‌ای به ولو دستور داد فعالیت‌های مربوط به دادوستد پوسته اسلحه‌های مجازی در غالب شرطبندی و قمار را هر چه زودتر متوقف کنند.

با توجه به قانون قمار واشنگتن، فعالیت‌های مربوط به داد و ستد اسلحه‌های مجازی در اینترنت این قانون را نقص می‌کند. سال گذشته این کمیسیون به صورت رسمی در تماسی با ولو بازرسی این تبادلات را در اِستیم آغاز کرد.

در بازرسی به عمل آمده این کمسیسیون در دستوری به ولو خواستار توقف این تبادلات قمار در غالب پوسته سلاح‌های مجازی در اِستیم شد و خواستار تلاش برای متوقف کردن این تبادلات در سایت‌های دیگر نیز شد.

شرکت ولو در پاسخ به این دستور گفته که این شرکت تمام سعی خود را در مسیر توقف این تبادلات بعمل آورده و از اقدامات مدنی و کیفری توسط کمیسیون قمار آگاه است. ولو در بیانیه‌ای در استیم اعلام کرد استفاده از قابلیت API و ساخت وبسایتی با امکانات مشابه استیم و راه‌اندازی شرط‌بندی بر روی بازی‌ها به هیچ وجه مورد تأیید ما نیست. داگ لمباردی با توجه به ابلاغیه استیم گفت:

ما تاکنون بالغ بر ۴۰ اعلامیه جهت توقف این تبادلات به سایت‌های گوناگون فرستا‌ده‌ایم.

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال