رکورد کمترین میزان مصرف بنزین ثبت شد


 در مهرماه سالجاری تا پایان روز گذشته 1 میلیارد و 731 میلیون لیتر بنزین در کشور مصرف شده که به طور میانگین در هر روز ایرانی‌ها 75.3 میلیون لیتر بنزین مصرف کرده‌اند.


با توجه به آمار به دست آمده در 23 روز نخست مهرماه سالجاری بیشترین میزان مصرف در روز 19 مهرماه به میزان 99.6 میلیون لیتر و کمترین میزان مصرف در روز 21 مهرماه مصادف با عاشورای حسینی به میزان 47.7 میلیون لیتر به ثبت رسیده است.

در روزهای منتهی به تعطیلات تاسوعا و عاشورا افراد برای برپایی عزای حسینی و ادای نذر خود به شهرستان‌ها سفر می‌کنند که این موضوع میزان مصرف بنزین را افزایش می‌دهد اما در روز عاشورا میزان مصرف بنزین به دلیل کاهش استفاده از وسایل نقلیه و سوختگیری در روزهای گذشته به کمترین میزان خود می‌رسد.

به نظر می‌رسد با توجه به میزان مصرف بنزین در روز عاشورای سالجاری، کمترین میزان مصرف بنزین در سال 1395 به ثبت رسیده است.

بعد از روز 19مهرماه بیشترین مصرف بنزین در روز 20 مهرماه با مصرف 87 میلیون لیتر به ثبت رسیده است که به ترتیب می‌توان گفت بیشترین میزان مصرف در روزهای 19، 20، 8، 3 و 10 مهرماه به ثبت رسیده است.

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال