تجاوز به زن جوان توسط 2 فوتبالیست معروف + عکس


تجاوز, زن جوان, فوتبالیست معروف, عکس

تجاوز به زن جوان توسط 2 فوتبالیست معروف + عکس

زن جوانی که نامش فاش نشده در سال 2011 مدعی شد از سوی چد اوانز و در حضور کلیتون مک دانالد مورد تجاوز قرار گرفته است.

به رغم محکومیت وی به 5 سال زندان، چد اتهام تجاوز را در دادگاه رد کرده است. قربانی در دادگاه بدوی اذعان داشته زمانی بیدار شده که برهنه در یک اتاق هتلی بوده و به یاد نمی آورد چگونه به آن اتاق کذایی انتقال داده شده است.

این مهاجم 27 ساله که در گذشته به اتهام تجاوز جنسی در هتلی در شمال ولز در سال 2011 متهم شده بود احتمال دارد با برگزاری دادگاه تجدید نظر تبرئه شود. بر اساس اظهارات گذشته، شاکی در حین برقراری رابطه جنسی بیش از حد مست بوده که دست به این تجاوز زده است.

بر اساس گزارش واصله، وی در این حرکت غیراخلاقی کلیتون مک دانالد مدافع تیم پورت ویل را همراهی کرده است.

مطالب پیشنهادی

آزار و اذیت جنسی دانش آموزان توسط خاخام هاآزار و اذیت جنسی دانش آموزان توسط خاخام هاآزار جنسی و شکنجه شدید دختر 15 ساله قبل از مرگشآزار جنسی و شکنجه شدید دختر 15 ساله قبل از مرگششکنجه و تجاوز به دختر بچه افغان در تهرانشکنجه و تجاوز به دختر بچه افغان در تهرانتعرض 4 حیوان صفت به دختر بچه جلوی دیدگان مادرشتجاوز به این دختر باعث چاق شدنش شد + عکستجاوز به این دختر باعث چاق شدنش شد + عکسراننده سرویس به پسر 12 ساله تجاوز کرد | ایران – تهرانراننده سرویس به پسر 12 ساله تجاوز کرد | ایران – تهرانتجاوز به دختر 22 ساله منجر به خودکشی او شدتجاوز به دختر 22 ساله منجر به خودکشی او شدزندگی دختر متکدی 14 ساله با بچه 5 ماهه + عکسزندگی دختر متکدی 14 ساله با بچه 5 ماهه + عکستجاوز شیطان صفتان به پسر نوجوان در باشگاه ورزشیتجاوز شیطان صفتان به پسر نوجوان در باشگاه ورزشیپسر ساندرلندی به معلم خود تجاوز کرد و زبانش را بریدپسر ساندرلندی به معلم خود تجاوز کرد و زبانش را بریدتجاوز به سربازان زن در ارتش آمریکا + تصاویر و فیلمتجاوز به سربازان زن در ارتش آمریکا + تصاویر و فیلمآتش سوزی بزرگترین برج گیلان + عکس و علتآتش سوزی بزرگترین برج گیلان + عکس و علت

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات