قاتل روان‌ پریش از بیمارستان مرخص شد


متهم 36 ساله که حسین نام دارد، دوازدهم مرداد امسال در جریان درگیری با مادر 62 ساله‌اش، او را با ضربه‌های گاز پیک نیک در خانه‌شان در خانی‌ آباد تهران از پای درآورد و گریخت‌. پس از جنایت، موضوع به بازپرس محسن مدیرروستا، کشیک قتل دادسرای امور جنایی تهران گزارش شد. متهم چند روز بعد از قتل در خانه دوستش در شهر گلپایگان‌ دستگیر شد.

متهم با انتقال به پلیس آگاهی به قتل مادرش اعتراف کرد و به افسر بازجو گفت: افرادناشناسی به من می‌گویند چه کاری انجام دهم . صدایی با من همراه است و آنها دستور قتل مادرم را دادند.

در ادامه تحقیقات، این جوان برای مشخص شدن سلامت روانی‌اش به پزشکی قانونی منتقل شد که پزشکان نظر دادند او مشکلات روحی و روانی دارد و بهتر است دو ماهی در بیمارستان روانی رازی بستری شود که‌ به ا ین ترتیب متهم به قتل به بیمارستان رازی منتقل شد.

روز دوشنبه یکی از مددکاران بیمارستان نامه‌ای را به بازپرس پرونده ارائه داد مبنی بر این‌که حال بیمار متهم به قتل خوب شده و دیگر نیازی برای بستری شدن ‌در بیمارستان ندارد. با مشخص شدن این موضوع، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد؛ بنابراین قرار است متهم به قتل از بیمارستان روانی مرخص و برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار بگیرد.

جام‌جم

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال