هفته آینده؛ نهایی شدن گزارش کمیته بررسی سقوط آسانسور در دانشگاه شریف


با دیگران به اشتراک بگذارید

هفته آینده؛ نهایی شدن گزارش کمیته بررسی سقوط آسانسور در دانشگاه شریف

مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف از نهایی شدن گزارش کمیته بررسی دلایل سقوط بالابر در این دانشگاه در هفته آینده گزارش کرد.

تصویر و عکس   هفته آینده؛ نهایی  شدن گزارش کمیته بررسی سقوط بالابر در دانشگاه شریف

حمیدرضا هرمزی نژاد مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف در گفت وگو با خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا» درباره آخرین وضعیت ۶ تن از اساتید این دانشگاه که در روزهای پیش بر اثر سقوط بالابر دچار زیان دیدگی شده بودند، گفت: کمیته ای برای بررسی دلایل سانحه سقوط بالابر در دانشگاه صنعتی شریف تشکیل شده است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر کمیته بررسی دلایل سقوط بالابر در دانشگاه صنعتی شریف مشغول بررسی ابعاد فنی و حقوقی این حادثه است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، تأکید کرد: گزارش کمیته بررسی دلیل و یا دلایل سقوط بالابر در دانشگاه صنعتی شریف هفته آینده نهایی می شود.

پیشتر، مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف در مکالمه ی دیگری با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم حال عمومی اساتیدی که دچار سانحه شده بودند را خوب است توصیف کرده بود.

به نقل کرده مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف اساتید سانحه دیده این دانشگاه طی هفته های اخیر تحت عمل جراحی قرار گرفته اند و ۲ تن از آنها نیز از بیمارستان مرخص شده اند.

به گزارش تسنیم، ۶ تن از اساتید دانشگاه صنعتی شریف در روز ۱۲ مهر بر اثر سقوط بالابر سلف مرکزی دانشگاه صنعتی شریف دچار زیان دیدگی شدند.

—با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد—

تهیه از : خردمند غ.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز چشم شوخ تو جان کی توان برد
««« »»»
که دايم با کمان اندر کمين است

هفته آینده؛ نهایی شدن گزارش کمیته بررسی سقوط آسانسور در دانشگاه شریف

TT / 29 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات