حسینی: داور سوت را نزدیک دهانش برد، اما پنالتی نگرفت


با دیگران به اشتراک بگذارید

حسینی: داور سوت را نزدیک دهانش برد، اما پنالتی نگرفت

مدافع تیم فوتبال سیاه‌جامگان نقل کرد: همه بازیکنان به دلیل فرهاد کاظمی تلاش کرده و فکر نمی‌کنم باشگاه قدمی برای حل معضلات بردارد.

تصویر و عکس   حسینی: داور سوت را نزدیک دهانش برد، اما پنالتی نگرفت

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از مشهد مقدس، میثم حسینی درباره شکست یک بر صفر مشکی جامگان مشهد مقابل استقلال در هفته هشتم لیگ خوب تر بیان داشت: ابتدا باید از هواداران تشکر کنم که در این بازی برای ما سنگ تمام قرار دادند. این بازی دو نیمه متفاوت داشت، در نیمه دوم روند تیم ما به گونه ای بود که مدام در هجوم حاضر بودیم.

وی اضافه کرد: یکی دو صحنه مشکوک داوری در بازی پیش آمد. در یک صحنه خودم دیدم که داور در حال مشاهده صحنه است و حتی سوت را نزدیک دهان خود برد تا پنالتی بگیرد، اما آگاهی نمیدارم چرا خطا نگرفت. در صحنه ای هم که رحمتی توپ را گرفت، داور نقل کرد منتظر اشاره مدد داور بودم تا گل را اعلام کنم.

مدافع مشکی جامگان در خصوص معضلات مالی باشگاه نقل کرد: روند تیم از نظر فنی معضلی ندارد. بازیکنان به دلیل فرهاد کاظمی تلاش می کنند و نیاندیشم باشگاه برای حل معضلات بخواهد قدمی بردارد.

*ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد*

گردآوری توسط: پاكمهر و.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

می‌سوزم از فراقت روی از جفا بگردان
««« »»»
هجران بلای ما شد يا رب بلا بگردان

حسینی: داور سوت را نزدیک دهانش برد، اما پنالتی نگرفت

TT / 45 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال