کاشته رونالدویی و ۳ امتیاز برای استقلال


با دیگران به اشتراک بگذارید

کاشته رونالدویی و ۳ امتیاز برای استقلال

استقلال با تک گل تماشایی کاوه رضایی دومین پیروزی متوالی خود را به دست آورد و تا رده هفتم جدول صعود کرد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس کاشته رونالدویی و 3 امتیاز برای استقلال

به گزراش “ورزش سه”، کاوه رضایی این گل را در دقیقه ۲۶ روی یک ضربه کاشته به ثمر رساند تا یک بار دیگر آبی ها از مشهد با دست پر به تهران بازگردند. شاگردان منصوریان با این پیروزی ۱۰ امتیازی شدند و تا رده هفتم جدول بالا آمد. مشکی جامگان هم با شکست امروز ۹ امتیازی باقی ماند و فرصت خوبی جلو روی در جدول را از دست داد. به چشم مییاید با پایان بازی اتفاقاتی در مشهدی در رابطه با مشکی جامگان رقم بخورد.

هفته هشتم لیگ برتر – ساعت ۱۵:۳۰
ورزشگاه ثامن- تعداد تماشاگر:
داور:سیدرضا مهدوی، مددها : علی میرزابیگی و آرمان اسعدی

اخطار:

محمدرضا خانزاده دقیقه ۶۶ از مشکی جامگان

جابر انصاری دقیقه ۸۸ از استقلال

ایوب کلانتری دقیقه ۹۱ از مشکی جامگان

ترکیب مشکی جامگان
محمد ناصری، محمد رضا خانزاده، میثم حسینی، رضا شربتی، حمید رضا علی عسگری(۶۳- رضا درویشی)، مصطفی احمدی، عبدالرضا زارعی، پیام ملکیان، ایوب کلانتری، حسین بادامکی(۶۳- سعید دقیقی) و روح الله سیف اللهی
سرمربی: فرهاد کاظمی

ترکیب استقلال

مهدی رحمتی، لئاندرو پادوانی، رابسون جانواریو، وریا غفوری، یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی (۶۴- فرشید باقری)، فرشید اسماعیلی، خسرو حیدری(۳۰- مجتبی حق دوست)، کاوه رضایی و جابر انصاری(۹۱- مجید حسینی).
سرمربی: علیرضا منصوریان

شرح گل:

۱-۰(استقلال): ضربه ایستگاهی شگفت انگیز کاوه رضایی در دقیقه ۲۷ از فاصله ۴۰ متری وارد دروازه ناصری شد که روی این صحنه واکنش ضعیفی داشت. این ضربه ایستگاهی از روی خطا روی جابر انصاری بدست آمد.

شرح بازی:
استقلال یک بار دیگر با امتیاز مشهد را ترک می کند. آنها با پیروزی با ارزش یک بر صفر مقابل مشکی جامگان و فرهاد کاظمی وضعیت خود را تثبیت کردند. مورد اصلی اکران امروز استقلال خوب تری آنها در یک ساعت ابتدای بازی و عقب رانندگی کردن میزبان بود با این حال مشکی جامگان هم در دقایق پایانی فشار شدیدی را روی دروازه استقلال آورد که مهدی رحمتی به داد تیمش رسید.
در این دیدار استقلال اکثر دقایق نیمه اول را در اختیار داشت و می توانست علاوه بر گلی که در دقیقه ۲۷ توسط کاوه رضایی و از روی یک ضربه ایستگاهی به ثمر رساند، به گل های دیگری هم دست یابد اما بازیکنان این تیم کم دقت بودند و از موقعیت ها به درستی بهره نگرفتند.در اولین دقیقه زمانهای اضافه نیمه اول کاوه رضایی یک بار دیگر دروازه مشکی جامگان را گشود اما این بار در موقعیت آفساید بود و گل مردود اعلام شد تا نیمه اول با خوب تری یک بر صفر آبی های تهران به پایان برسد.
در نیمه دوم مشکی جامگان تیم برتر میدان از نظر در اختیار داشتن توپ بود اما استقلال هم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشت که کاوه رضایی یک موقعیت تک به تک و عالی را از دست داد. در دقایق پایانی مشکی جامگان فشار زیادی را روی دروازه حریف وارد کردند و قادر میبودند به گل تساوی دست یابند اما درخشش سیدمهدی رحمتی مانع از فروپاشی دروازه آبی ها شد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس کاشته رونالدویی و 3 امتیاز برای استقلال

خوب ترین بازیکن:

کاوه رضایی با فشار دائمی روی پاسداران مشکی جامگان بارها و بارها دروازه حریف را با خطر مواجه کرد و با گل با ارزشی که به ثمر رساند، استقلال را در مسیر دومین پیروزی گذاشت. به جز او یعقوب کریمی و مهدی رحمتی نیز اکران خوبی داشتند.

اتفاق مخصوص:

استقلال با کسب دومین برد متوالی از وضعیت بحرانی گذشته دور شده و حالا قادر هست آرام آرام به شرایط مطلوب منصوریان نزدیک شود. البته برد امروز آبی پنهان کن بی حاشیه هم عدم و بختیار رحمانی هافبک این تیم با واکنش به تعویضش کام هواداران را کمی تلخ کرد.

دقایق حساس:

دقیقه ۱۰: فرار عالی خسرو حیدری از سمت راست و پاس کات بک او به بختیار رحمانی رسید و ضربه او را محمدرضا خانزاده به خوبی پاسداری کرد و اجازه نداد توپ به سمت دروازه برود.

دقیقه ۲۳: سانتر شگفت انگیز جابر انصاری تنها به یک ضربه آرام نیاز داشت تا وارد دروازه مشکی جامگان شود اما توپ از روی سر کاوه رضایی عبور کرد و خوب ترین موقعیت استقلال نابود شد.

دقیقه ۳۳: سانتر شگفت انگیز سیف اللهی به روی دروازه به یک ضربه آرام نیاز داشت تا وارد دروازه مشکی جامگان شود. با این حال توپ از کنار پای همه بازیکنان عبور کرد و راهی به دروازه استقلال نداشت.

در دقیقه ۳۴: فرار ملکیان از سمت راست و ضربه او از زاویه بسته با اختلاف کم به خارج شد.

دقیقه ۳۷ : پاس خوشگل بختیار رحمانی، کاوه رضایی را در موقعیت تک به تک گذاشت اما ضربه این بازیکن با بی دقتی به خارج شد.

دقیقه ۴۰: ضربه بادامکی از پشت محوطه جریمه استقلال از پشت محوطه جریمه با اختلاف زیاد به خارج شد.

دقیقه ۴۴ : حرکات مخلوطی زیبا بازیکنان استقلال در نهایت به جابر انصاری رسید اما ضربه این بازیکن با برخورد به محمدرضا خانزاده به خارج شد.

دقیقه ۴۵ : سانتر فرشید اسماعیلی را کاوه رضایی وارد دروازه مشکی جامگان کرد اما این صحنه را به درستی داور آفساید اعلام کرد.

دقیقه ۵۱ : پاس هافبک مشکی جامگان در موقعیت عالی به سیف اللهی رسید ولی ضربه او را پادوانی را به خوبی پاسداری کرد و اجازه نداد توپ به سمت دروازه مهدی رحمتی برود.

دقیقه ۵۵: پاس اشتباه امید ابراهیمی در میانه زمین به ملکیان رسید ولی ضربه او با اختلاف زیاد به خارج شد.

دقیقه ۵۵ : پاس عالی حق دوست از سمت راست به جابر انصاری رسید و ضربه محکم او را ملکیان با تصویر و عکس العمل عالی به کرنر فرستاد.

دقیقه ۶۰: فرار خوب یعقوب کریمی از سمت چپ و سانتر او روی دروازه از روی سر جابر انصاری عبور کرد و به کاوه رضایی رسید اما او مثل چندین موقعیت قبلی به شکلی عجیب موقعیت ر ا از دست داد.

دقیقه ۶۰ : حرکات مخلوطی بازیکنان مشکی جامگان در موقعیت تک به تک به بادامکی رسید اما ضربه او با بی دقتی به بیرون دروازه رفت.

دقیقه ۶۴ : پاس عمقی خوشگل امید ابراهیمی در موقعیت تک به تک به رحمانی رسید ولی ناصری از دروازه بیرون آمد و اجازه نداد او ضربه اش را به سمت دروازه بزند.

دقیقه ۶۸ : رضا درویشی با ضربه سر می توانست دروازه استقلال را گشاید اما تصویر و عکس العمل خوشگل رحمتی مانع از ورود توپ به دروازه شد.

دقیقه ۷۳ : سانتر وریا غفوری می رفت که به صورت مستقیم وارد دروازه شود اما ناصری توپ را با واکنشی عالی به کرنر فرستاد.

دقیقه ۷۶: پاس یعقوب کریمی در موقعیت تک به تک به کاوه رضایی رسید اما او بازهم با بی دقتی توپ را به بالای دروازه فرستاد.

دقیقه ۷۷ : سانتر از سمت راست در پشت پاسداران استقلال به درویشی رسید اما توپ روی پایش ننشست و ضربه او به رابسون برخورد کرد.

دقیقه ۷۸ : ضربه خوشگل امید ابراهیمی از پشت محوطه جریمه را ناصری با سیوی زیبا به کرنر فرستاد.

دقیقه ۸۳ : سانتر مشکی جامگانی ها از نقطه کرنر با اشتباه مهدی رحمتی در خروج همراه شد اما پیش از آنکه بازیکنان حریف کار را به پایان رسانند فرشید اسماعیلی توپ را راند.

۸۹: سانتر خانزاده با ضربه سر سعید دقیقی همراه شد اما سوپر سیو رحمتی و برخورد توپ به تیرک مانع از گلزنی مشکی جامگان شد.

در حاشیه:

*تماشاگران استقلالی حاضر در استادیوم ثامن به طعنه تیم قشقایی را تشوبق کردند.
*تماشاگران استقلال پیش از شروع بازی به شدت منصور پورحیدری را تشویق کردند. عضو هیئت مدیره استقلال مدتی است به خاطر مریضی در بیمارستان کشورمان مهر بستری است.
* سیدرضا افتخاری مدیر عامل استقلال هم اکنون در ورزشگاه ثامن حضور دارد و بازی تیمش را از نزدیک تماشا می کند.

*در دقیقه ۷ بازی در چشم داور بازی خاک رفت و همین موضوع باعث شد او بازی را قطع کند تا کادر پزشکی به اوضاع او رسیدگی کنند.

*در دقیقه ۳۰ بازی خسرو حیدری مصدوم شد و منصوریان مجبور شد مجتبی حق دوست را به مکان او وارد زمین کند.

*تعدادی از تماشاگران مشکی جامگان با بنر هادی نوروزی به ورزشگاه ثامن آمده اند.

*ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد*

گردآوری توسط: ارشيا ب.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نوش کن جام شراب يک منی
««« »»»
تا بدان بيخ غم از دل برکنی

کاشته رونالدویی و ۳ امتیاز برای استقلال

TT / 123 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات