عذرخواهی «ایران ایر» از مسافران پرواز 429


به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از ایرنا، شاهرخ نوش آبادی افزود: پس از اطلاع از مشکل ایجاد شده، برنامه ریزی و هماهنگی لازم برای اعزام هواپیمای جایگزین انجام و مقرر شد این هواپیما مسیر پروازی بندرعباس - شیراز- تبریز - تهران را انجام دهد.

وی ادامه داد: پس از اخذ مجوزهای لازم، هواپیمای جایگزین با هفت ساعت تاخیر در ساعت 4:05 دقیقه بامداد امروز، فرودگاه بندرعباس را به مقصد شیراز ترک کرد و ساعت 6:45 دقیقه از فرودگاه شیراز به سمت تبریز پرواز و در ساعت 09:25 دقیقه از فرودگاه تبریز به سمت تهران پرواز کرد که ساعت 10:30 دقیقه در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست.

نوش‌آبادی اعلام کرد: در مدت حضور مسافران این پرواز در فرودگاه شیراز از آنها پذیرایی به عمل آمده است، اما شماری از مسافران در تماس با ایرنا اعلام کردند که با وجود تاخیر بیش از 12 ساعته، مسئولان ایران ایر از دادن شام خودداری کرده و فقط صبح روز بعد با اعتراض مسافران، با صبحانه پذیرایی کرده اند.

سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: تعداد 19 تن از مسافران در فرودگاه شیراز از ادامه این مسیر پروازی انصراف دادند که براساس برنامه ریزی انجام شده، سه تن آنان با سایر شرکت های هواپیمایی و 15 تن دیگر با پروازهای دیگر هما به تهران عزیمت می کنند. هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ضمن عذرخواهی از مسافران پروازهای 429 شیراز- تهران و 446 تبریز- تهران، از همراهی آنان در طول مدت زمان تاخیر با کارکنان ایستگاه های شیراز و تبریز قدردانی می کند.

گفتنی است؛ پرواز شماره 429 ایران ایر که قرار بود ساعت 22 شب گذشته از شیراز به سمت تهران پرواز کند بدلیل مشکل فنی نتوانست از بندرعباس به فرودگاه شیراز پرواز کند؛ این مساله سبب تاخیر بیش از 15 ساعته پرواز شیراز به تهران شد.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال