حسینی: باشگاه برای حل معضلات کاری نمی کند


با دیگران به اشتراک بگذارید

حسینی: باشگاه برای حل مشکلات کاری نمی کند

مدافع تیم فوتبال مشکی جامگان نقل میکنید که این تیم از نظر فنی معضلی ندارد  اما مسئولین برای حل معضلات مالی کاری نمی کند.

تصویر و عکس حسینی: باشگاه برای حل معضلات کاری نمی کند

به گزارش “ورزش سه”، میثم حسینی درباره شکست یک بر صفر سیاه‌جامگان مشهد مقابل استقلال در هفته هشتم لیگ خوب تر نقل کرد: ابتدا باید از هواداران تشکر کنم که در این بازی برای ما سنگ تمام قرار دادند. بازی دو نیمه متفاوت داشت و در نیمه دوم هر چه از شروع بازی گذشت روند رو به جلو تیم ما خوب تر شد.

وی درباره قضاوت داوری این بازی، اضافه کرد: یکی دو صحنه مشکوک در جریان بازی رخ داد. در یک صحنه داور صحنه را دید و حتی سوت را تا نزدیکی دهان خود برد تا پنالتی بگیرد اما آگاهی نمیدارم چرا خطا نرفت. در صحنه ای هم که رحمتی توپ را کنترل کرد، داور نقل کرد منتظر مدد خود بوده تا گل را اعلام کند.

او در پایان درباره معضلات مالی این تیم نقل کرد: ما از نظر فنی مشکل نداریم. بازیکنان به دلیل کاظمی تلاش می کنند اما نیاندیشم باشگاه برای حل معضلات قدمی بردارد.

***با تشکر از حسن انتخاب شما***

نگارش توسط: اردلان گ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بس غرقه حال وصل کخر
««« »»»
هم بر سر حال حيرت آمد

حسینی: باشگاه برای حل معضلات کاری نمی کند

TT / 33 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال