اخبار ضد و نقیض از فولادشهر؛ حاج صفی مانع خداحافظی محرم می‌شود؟


اخبار ضد و نقیض از فولادشهر؛ حاج صفی مانع خداحافظی محرم می‌شود؟

طرفداری – در حالی که طبق اخبار، محرم نویدکیا تصمیم بر خداحافظی از میادین پس از دیدار شهرآورد اصفهان گرفته بود، اتفاقات عجیبی در حال رخ دادن در ورزشگاه فولادشهر است.

به گزارش خبرنگار طرفداری در اصفهان، در حالی که پس از اتمام بازی، محرم نویدکیا در میان تشویق بی امان هواداران سپاهان، تصمیم به بوس کردن چهار گوشه چمن ورزشگاه داشت، احسان حاج صفی مانع از این کار شد.

احسان حاج صفی و بازیکنان سپاهان، در حالی که اشک می‌ریختند، با گرفتن دستن محرم، او را به رختکن برده و مانع از انجام مراسم خداحافظی وی شدند. باید منتظر بمانیم و ببینیم تکلیف این موضوع چه خواهد شد. آیا حاج صفی و دیگر بازیکنان سپاهان قادر خواهند بود نویدکیا را از تصمیم خود مبنی بر خداحافظی از میادین، پشیمان کنند یا خیر.

همچنین گفتنی است پس از پایان یافتن دیدار شهرآورد اصفهان که با برتری ذوب آهن به انجام رسید، احسان پهلوان و علی همام تست دوپینگ دادند.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال