آرسنال 3 – 2 سوانزی؛ پیروزی حداقلی خانگی در روز فاجعه بار ژاکا


آرسنال 3 - 2 سوانزی؛ پیروزی حداقلی خانگی در روز فاجعه بار ژاکا

طرفداری- آرسنال و سوانزی در امارات رو در روی هم قرار گرفتند.

نیمه اول

 دقیقه 4 آرسنال مالکیت توپ را در اختیار دارد؛ ایووبی شانسش را از پشت محوطه امتخان می کند اما توپ برگشت داده می شود.

دقیقه14 کورک در فاصله حدود 20 متری با دروازه توپ را از بارو می گیرد و شوت می زند اما توپش با فاصله از بالای دروزاه به بیرون می رود.

دقیقه 26 گل برای آرسنال! بیرین سعی می کند توپ را به ولکات برساند اما آمات آن را می برد، در ادامه او برای دور کند توپ تعلل می کند تا ولکات با ضربه ای از فاصله ای نزدیک دروزاه حریف را باز کند.

دقیقه 29 سانچز از دفاه سوانزی رد شده و سعی می کند با ضربه ای توپ را از بالای فابیانسکی به درون دروزاه بفرستد اما موفق نمی شود.

دقیقه 32 کار تیمی سانچز، اوزیل، ایووبی و بیرین، مدافع اسپانیایی را صاحب موقعیت می کند اما شوت او ثمری ندارد.

دقیقه 33 گل برای آرسنال! بعد از ارسال کرنر فرناندز مدافع سوانزی ضربه سر را از دست می دهد تا ولکات از فاصله ای کم دروزاه را باز کند. این پنجمین گل ولکات در پنج بازی اخیر اوست.

دقیقه 38 گل برای سوانزی! ژاکا توپ را لو می دهد و سیگوردسون هم با فرصت طلبی و با ضربه ای زیبا دروزاه پتر چک را در پنجاهمین بازی او برای توپچی ها باز می کند.

دقیقه دقیقه 41 بارو توپ را در محوطه جریمه به سیگوردسون می رساند اما او توپ را به هوا می کوبد.

نیمه دوم

 دقیقه 55 در یک فعل و انفعال که ایووبی در آن نقش دارد توپ در فاصله ای خیلی نزدیک برابر ولکات قرار می گیرد اما او توپ مستقیماً به فابیانسکی می زند.

دقیقه 57 گل برای آرسنال! اوزیل سانتر سانچز را به سقف دروزاه می کوبد تا در روز تولدش گلزنی کند.

دقیقه 63 سانچز تلاش می مند توپ را به ایووبی برساند اما آمات هشیار است و با ضربه سر آن دور می کند.

دقیقه 66 گل برای سوانزی! تیم مهمان کم نمی آورد. بارو از مونرئال عبور می کند و توپ را برای بورخا باستون می فرستد و او از فاصله کم توپ را به گل بدل می کند.

دقیقه 68 کوکلین جای ایووبی را در زمین می گیرد.

دقیقه 70 کارت قرمز برای ژاکا! بارو در تلاش برای فرار است که ژاکا با خطایی بد او را متوقف می کند؛ جان ماس مستقیماً به سراغ کارت قرمز خود می رود.

دقیقه 76 بارو در پشت دفاع آرسنال فضایی فوق العاده در اختیار دارد اما ضربه سرش را به مستقیماً به پتر چک می زند.

دقیقه 80 بارو از مونرئال عبور می کند و با سانتری کوتاه توپ را به سیگوردسون می رساند؛ اما ضربه ملی پوش ایسلندی با فاصله از بالای دروزاه به بیرون می رود.

دقیقه 83 بارو بعد از نمایشی فوق العاده به دلیل مصدومیت از بازی به بیرون می رود.

دقیقه 86 تیرک برای آرسنال! چمبرلین توپی را به ولکات می رساند و او هم با ضربه ای توپ را از فابیانسکی عبور می دهد اما توپ به داخل تیرک برخورد کرده و ولکات در هت تریک خود ناکام می ماند.

دقیقه 89 سانتر ناوتون از موستافی عبور می کند و موقعیتی فوق العاده در اختیار فر می گذارد اما او باز هم توپ را به ضربه سر تقدیم چک می کند.

دقیقه 93 چمبرلین از فر عبور می کند و توپ را به ولکات می رساند اما او شانسی استثنایی را برای زدن گل چهارم آرسنال از دست می دهد.

آمار بازی

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال