اسپالتی: به لطف دفاع مان پیروزی مهمی کسب کردیم؛ ژکو می تواند بهتر شود


اسپالتی: به لطف دفاع مان پیروزی مهمی کسب کردیم؛ ژکو می تواند بهتر شود

طرفداری- لوچانو اسپالتی، سرمربی رم پس از پیروزی 3-1 تیمش برابر ناپولی با مدیاست گفتگو گرد:

نمایش خوبی ارائه دادیم و پیروزی خوبی کسب کردیم. رم شایسته ستایش و کسب اعتبار برای پیروزی 3-1  و ساختن موقعیت های گل فراوان برابر ناپولی در سن پائولو است.  سیستم دفاع ما سه نفره نبود. گرچه در طول بازی در خط دفاع تغییراتی ایجاد شد اما ما همواره با چهار نفر دفاع کردیم. رسانه ها شک و تردید زیادی درباره رم داشتند اما ما نداشتیم. ما می دانستیم که چه کاری را باید انجام دهیم و آن را انجام دادیم. در نیمه اول به خوبی از زیر فشار بیرون آمدیم اما در نیمه دوم ما نباید خیلی عقب می نشستیم اما ناپولی ما را به عقب راند و این اجتناب ناپذیر بود. مشکلاتی همانند خستگی و مصدومیت داشتیم اما ناپولی نیز این مشکلات را داشت. همچنین هوا بسیار گرم و مرطوب بود و نفس کشیدن برای بازیکنان را سخت می کرد. به نظر من ژکو، باید در مقابل دروازه حریف، جنگنده تر و مصمم تر باشد. او چهار یا پنج موقعیت گل داشت. با وجود شرایط بدنی فوق العاده او، حس می کنم که ادین هنوز هم می تواند بهتر شود. فدریکو فازیو بازیکن بسیار خوبی است و فرم خوب خود را باز یافته است. امروز به لطف دفاع خوب مان توانستیم تا پیروز شویم. فراموش نکنید که ما مدافعانی چون رودیگر و فرمائلن را در اختیار نداریم.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال