وظیفه هلال سفید ته ناخن چیست؟


هلال سفید ته ناخن

وظیفه هلال سفید ته ناخن چیست؟

آسیب ندیدن هلال ناخن بسیار مهم بوده و اختلال در این مکان موجب بد فرمی‌های ناخن و رشد ناهماهنگ آن خواهد شد.

براساس یافته‌های جدید این قسمت بدن ویژگی‌های خاصی دارد و حاکی از سلامت فرد است. در طب چینی هلال ناخن بیانگر سلامت فعلی شخص است و اگر در این قسمت قرمزی ایجاد شود فرد مذکور به نوعی به بیماری‌های قلبی و عروقی مبتلاست.

همچنین هلالی نبودن ناخن حاکی از بیماری کم‌خونی و دیابت است و حالت چروکیده در این قسمت ناخن حاکی از میزان سم درون بدن و کاهش متابولیسم است.

طب سنتی چینی می‌گوید هلال ناخن میزان سطوح انرژی دریافتی شما را تعیین می‌کند. اگر این قسمت بزرگ و برجسته باشد شما به قدر کافی انرژی دریافت می‌کنید، اما اگر این قسمت کاملا از بین رفته باشد شما انرژی کمی دریافت کرده و دچار سوءتغذیه هستید.

هر شخص سالمی هشت تا 10 lunula که غالبا سفید رنگ هستند در دو دست خود دارد. به علاوه اگر فقط شست شما دارای lunula است شما انرژی جسمی کمی دارید و بیشتر اوقات بیمار هستید.

مطالب پیشنهادی

10 علت ریزش مو – جدیده10 علت ریزش مو – جدیدهچای خارجی نخورید!!!چای خارجی نخورید!!!فواید و خواص باورنکردنی خون تمساحفواید و خواص باورنکردنی خون تمساحمضرات و خطرات اندازه دور کمر زیاد برای سلامتیمضرات و خطرات اندازه دور کمر زیاد برای سلامتییبوست را به همین سادگی درمان کنیدیبوست را به همین سادگی درمان کنیدپیشگیری از پوکی استخوان با خوردن کشکپیشگیری از پوکی استخوان با خوردن کشکروزی چند عدد خرما بخوریم؟ | روزانه چقدر خرما بخوریم؟روزی چند عدد خرما بخوریم؟ | روزانه چقدر خرما بخوریم؟درباره خواب های لحظه ای یا همان چرت زدندرباره خواب های لحظه ای یا همان چرت زدندرباره بیماری انورکسیا | بی اشتهایی عصبیآشنایی با فواید بخور + انواع بخور دادنآشنایی با فواید بخور + انواع بخور دادننارسایی کلیه + علل درد کلیه + علت سنگ کلیه گرفتننارسایی کلیه + علل درد کلیه + علت سنگ کلیه گرفتنلیزیک چیست؟ + آشنایی با لیزر فمتوسکندلیزیک چیست؟ + آشنایی با لیزر فمتوسکند

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال