ویدیو فیلم با بچه ها نا مناسب خوراکی چه کار کنیم / دریافت کلیپ


با دیگران به اشتراک بگذارید

با کودکان بد غذا چه کنیم

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

بجه ها گاهی اوقات بد غذا می شوند و گاهی اوقات هم بی اشتها که باید بی اشتهایی و بد غذایی آن ها را مهم شمارید نا منجر به سو تذیه کودکان نشود البته خود ما هم گاهی اوقات بد غذا و بی اشتها می شویم و کودکان نیز این حد را دارند و تا وقتی که رشد خردسال طبیعی است و وزن آن ها کاهش داده نشده برای غذا دادن به کودکان اصرار نکنید تا آزارشان نکنید

بعضی زمانها دعوا و مشاجره بزرگتر ها باعث می شود کودکان به وحشت بیافتند و این زمان طبیعی است که آن ها بد غذا شوند و حتی با دیدن فیلم و صداهای ترسناک به وحشت مییافتند و بد غذا می شوند و گاهی هم بزرگسالان روی اعصاب خردسال بروند و این کار باعص می شود که کودکان لج بازی خود را با غذا نخوردن نمایان کند

کودکان

بعضی از مادران بیش از حد نگران غذا خوردن کودکان خود هستند و مداوم با قاشق و ظرف غذا به دنبال کودکان خود راه می افتد و نشستن و زانوی غم به بقل گرفتن و آزرده بودن خاصیتی ندارد و هیچ معضلی نیست که راه حل نداشته باشد .  

توصیه اول ما این است که موقع غذا خوردن محیط خانه آرام باشد و زیاد غذا خوردن خیلی هم مفید نیست و همین که غذای کافی و ویتامین به آن برسد کافی است و غذایی را برای خردسال تهیه کنید که دوست دارد و به علاقه او ارج بنهید تا با اشتها غذا را بخورد و هیچ گاه به اجبار به او غذا نخورانید و به خاطر غذا نخوردن او را تنبیه نکنید.

اگر شما همواره غذاهای مقوی و نرم و طبخ شده با توجه به سلیقه کودکان خود برای آن ها تهیه کنید آن ها نیز از خوردن آن صفا میکنند و رقبت نشان می شدهند . 

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال