http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

با چرت زدن درکلاس چطور مجادله می کنید؟

با چرت زدن درکلاس چطور مجادله می کنید؟

با دیگران به اشتراک بگذارید

با چرت زدن سر کلاس چگونه مبارزه می کنید؟

احتمالا تا الان شما به شیوه ها و روش های منحصر به فرد خودتان استراحت کن ناپاکی را ضربه فنی کرده اید و آن را از پا انداخته اید
تصویر و عکس با چرت زدن سر کلاس چطور مبارزه می کنید؟
احتمالا تا الان شما به شیوه ها و روش های منحصر به فرد خودتان استراحت کن ناپاکی را ضربه فنی کرده اید و آن را از پا انداخته اید. البته اگر دل تان آمده باشد این کار را به انجام برسانید؛ چون در آن لحظه هایی که تمایل داریم چرت بزنیم، آنقدر حال مان خوش است که دل کندن از آن حال، اراده آهنین می خواهد و فوت شد کهن!

اما اگر بخواهید با چرت زدن سر کلاس مبارزه کنید، چه راه هایی به ذهن تان می رسد؟ البته منظور ما راه هایی غیر از گذاشتن چوب کبریت بین پلک هاست. بعضی از درس ها و کتاب ها و حتی استادها، فایده استراحت کن آوری شدیدی دارند ولی چاره ای نیست و باید با چشم های باز آنها را ببینید و بشنوید. چاره کدام است و چه می شود کرد؟

لم ندهید لطفا

شما پیش از اینکه مغلوب چرت زدن شوید، باید حواس تان به نوع نشستن و حالت بدن تان باشد. اگر بدن تان را شل و ول روی صندلی ول نکنید، محال است چرت تان بگیرد. بدن شما هر اندازه فعال تر باشد، گردش خون بهتری خواهید داشت. در این صورت بیشتر قادر بوده اید بر استراحت کن ناپاکی مسلط شوید. اگر روی صندلی لم بدهید یا گردن خودتان را به عقب شل کنید، حتما پلک های تان سنگین می شود و وسوسه چرت زدن به سراغ تان می آید. پس خوب ترین کار این است که صاف بنشینید، پاهای تان را درست کنار هم بگذارید و دست هایتان روی میز و جلو روی تان باشند. رعایت این چندین مورد قادر هست بدن و مغز شما را از کسالت و استراحت کن ناپاکی نجات بدهد.

لباس ها شما را وسوسه نکند

نقش لباس عالی را در این میان دست کم نگیرید. این روزها هوا رفته رفته خنک می شود و احتمالا شما هم تیپهای گرم تان را از کمدها بیرون کشیده اید اما بهتر است از تیپهای گرمی بهره گیرید که روی بقیه لباس ها بهره گرفته میشوند تا بتوانید سر کلاس آنها را دربیاورید.

گرمای مطبوع حاصل از بر تن کردن تیپهای گرم، بدن شما را برای چرت زدن تهیه میکند. اگر احساس کردید که به علت دمای کلاس، حالت استراحت کن ناپاکی دارید، با اجازه استاد، معلم و دوستان تان در یا پنجره را کمی باز بگذارید تا هوای جدید به صورت تان بخورد و استراحت کن از سر شما و ایضا بقیه افراد کلاس بپرد!


ناهار سنگین به بدن نزنید

معمولا شما در کلاس های بعدازظهر بیشتر حالت استراحت کن ناپاکی دارید و چرت می زنید. علت این اتفاق قادر هست نوع و کیفیت ناهاری باشد که پیش از کلاس آشام جان کرده اید. بنابراین حواس تان باشد که قول ناهارتان چرب و سنگین نباشد؛ چون مصرف غذاهای چرب شما را استراحت کن آلود می کند و تمایل دارید پس از خوردن آن غذاها به استراحت کن بروید. همینطور مصرف دوغ و ماست در قول ناهار هم به استراحت کن ناپاکی شما یاری میرساند.

خودتان را بتکانید

اگر وسط کلاس احساس کردید به هیچ روشی قادر نیستید چشم های تان را باز نگه دارید و الان است که مغلوب استراحت کن شوید، بهتر است به یک راهکار جدی تر و اثرگذار تر اندیشید. چاره این معضل چیزی نیست جز تحرک داشتن.

احتمالا بدن شما در حالت بی تحرکی در کلاس قرار گرفته و به همین علت چرت مخصوص کلاسی به سراغ شما آماده است. در چنین حالتی خوب ترین کار این است که تکانی به خودتان بدهید و اجازه بگیرید و از کلاس خارج بشوید. شیر آب خنک را گشایید و سه چهار مشت آب خنک به صورت تان بپاشید. نگران هیچ چیز نباشید، این راه حل ردخور ندارد.

یک جا دنج یابید و چرت بزنید

احتمالا شما چرت می زنید چون به استراحت کن کافی نیاز دارید. یک چرت کوتاه ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ای قادر هست سر حالتان بیاورد اما کجا چرت بزنید؟ از آنجا که همه چیز چاره دارد جز مرگ، بهتر است حوالی ساعت ۱۲ تجدید وضو بکنید، به نمازخانه مدرسه یا دانشگاه بروید. نماز ظهر و عصرتان را بخوانید. بعد همانجا یک گوشه دنج یابید و یک چرت کوتاه ۱۵ دقیقه ای بزنید تا سر حال بیایید اما بهتر است پیش از چرت زدن، آلارم موبایل تان را روشن کنید تا ناگهان چندین ساعت به استراحت کن نروید و سورپرایز نشوید.

ماساژ درمانی کنید

حتما آگاهی میدارید که در بدن شما نقاط حساسی وجود دارد که می توانید با ماساژ دادن و حرارت دادن آن قسمت ها گردش خون را در بدن تان بیشتر کنید. با بهره گیری از این روش، استراحت کن از سرتان می پرد. یکی از این نقطه های حساس و کار راه انداز وسط کلاس، قسمتی از دست، بین انگشت شست و اشاره است. شما می توانید همانطور که به چشم های استاد خیره شده اید و تظاهر می کنید که دارید به درس گوش می دهید، این قسمت از دست تان را به آرامی ماساژ بدهید تا سر حال بیایید. ماساژ پشت گردن و کتف ها هم قادر هست همین اثر را داشته باشد. فقط موقع ماساژ دادن کتف و گردن حواستان به بقیه افراد کلاس هم باشد. مراقب باشید مضمون خنده آن روز کلاس نشوید!

هفته نامه همشهری جوان

لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد

گردآورنده: ارشيا ب.

کودک و خانواده در بخش بارداری و کودک یاری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شاه شمشادقدان خسرو شيرين دهنان
««« »»»
که به مژگان شکند قلب همه صف شکنان

با چرت زدن درکلاس چطور مجادله می کنید؟

TT / 129 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
هفته نامه ۸۸: از جریان داشتن Call of Duty در ویتنام تا حملات DDoS سراسری
بابک حمیدیان روی «کاناپه» عیاری نشست/ پایان ۳۰ درصد فیلمبرداری
استخدام نیروی بازاریابی در شرکت معتبر بازرگانی
عکس های جدید و زیبای ملیکا شریفی نیا + بیوگرافی
دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام پناه
تعریق نشانه چه بیماری‌هایی است؟
نواخته شدن زنگ وای‌فای در شهرها
امتداد خط نفاق از پادگان اشرف تا استودیوهای ماهواره‌ای در آنتالیا/ جام تو خالی «جِم»!
استخدام طراح(فتوشاپ)در کانون تبلیغاتی مهرنگار نفیس دررشت
دلخوش ها و دلواپسان کنار هم شاهد بدعهدی آمریکا هستند/ ملت حق داشت که حاضر به گفتگو با آمریکا نبود
دانلود آهنگ جدید امیر بهادر با نام باور نمیکنم
بلومبرگ: رشد تولید نفتی روسیه و اعمال نفوذ در مذاکرات آتی اوپک
اگر می‌خواهید آدم دل‌چسب‌تری باشید،رمان بخوانید
11 راه صرفه جویی در هزینه های زندگی
تابش به پشت‌صحنه «بدون تاریخ، بدون امضاء» رفت/ فیلم‌های فارغ از سیاه‌نمایی؛ دغدغه بنیاد فارابی
استخدام مدیر و مشاور در گروه مشاورین املاک تهران کانال
تصادف دلخراش زن جوان با پژو پارس در مشهد +عکس
دانلود آهنگ جدید امیر رشیدی به نام کیش و مات
بهنوش بختیاری بستری شد+عکس
مرگ بانوی 35 ساله در ایستگاه مترو کرج – تهران