انتخاب کردن لباس یکی از اصول عمده خوش لباسی است. یکی از رنگ هایی که در انتخاب کردن لباس به کار گرفته میشود رنگ های خنثی است و  تنها مورد مهم اصول انتخاب کردن لباس با رنگ های خنثی است.

تبلیغات
چطور در اینترنت مارک سازی کنیم برنده تور رایگان ارمنستان شوید

از رنگ های خنثی در انتخاب کردن لباس چطور بهره گیریم ؟
در لباس های مردانه رنگ همیشه مورد بحث و جدل بوده. بعضی مردها به این افتخار می کنند که همیشه به سمت رنگ های سنگین تمایل دارند و برخی نیز به خود سخت نمی گیرند همه چیز بهره میگیرند.

در این میان رنگ هایی هستند که همیشه تکیه گاه لباس های مردانه بود و هر دو گروه با استفاده شان معضلی ندارند این رنگ ها سیاه، سفید، خاکستری، و بژ هستند. تا چندی پیش این رنگ ها را به عنوان مکمل هایی می شناختند که می شود با بیشتر رنگ ها ترکیب شان کرد. اما به تازگی آنها وارد مرکز پرداخته شده اند.

مییاندیشید این برای کمد تیپتان چه معنایی قادر هست داشته باشد؟ رنگ های خنثی دیگر نقش مکمل ندارند، بلکه در مرکز توجه قرار دارند. ما کار را برایتان سهل کردیم می خواهیم چهار راه عمده بهره گیری از این رنگ ها و اینکه امسال باید چه تیپهایی در کمدتان داشته باشید را به شما شناسانیم.

رنگ های خنثی یعنی چه؟
رنگ های خنثی غیر رنگ هایی هستند که در چرخه باستانی رنگ قادر نیستید پیدایشان کنید و عبارتند از سیاه، سفید، خاکستری و رنگ های زمینی روشن مانند خاکی.

سر تا پا سیاه
سیاه را دیگر رنگ نوجوانان ناسازگار یا مهمانی عزاداری آگاهی ندارید، هر فوت شدی باید در کمد خود یک دست کامل لباس سیاه داشته باشد چون این رنگ یک قهرمان است – لاغر نشانتان می دهد، برای ترکیب کردنش نیازی به اندیشیدن ندارید و در هر فصلی قادر هست با تیپ های دیگرتان بهره گرفته شود.

برای شروع می توانید با یک کت یا کاپشن چرم سیاه، یک شلوار گیرا و تی شرتی یقه گرد شروع کنید. زمانی تمام این موارد را داشته باشید علاوه بر اینکه می توانید با هم بپوشیدشان دستتان باز است که هر کدام را با دیگر لباس ها ترکیب کنید.

اگر از طرفداران کت و شلوار هستید هم باید نقل بکنیم هیچکس از داشتن یک دست کت و شلوار سیاه پشیمان نبوده!

انتخاب تیپهایتان هر نوعی که باشد به کفش هم حتما نیاز خواهید یافت. در صورتی که کت و شلوار را برگزیدید که خب تکلیف مشخص است باید به دنبال یک جفت کفش مجلسی سیاه باشید. اما اگر تیپهایتان اسپرت است می توانید روی انواع کفش های آدیداس، نایکی ایر یا دیگر کفش های ساق کوتاه حساب کنید.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس چطور تیپهایی با رنگ های خنثی را

می توانید از لباس های سرتا پا سیاه برای انتخاب کردن بهره گیرید

رنگ های زمینی
در بحث تک رنگ بر تن کردن سیاه و سفید اولین رنگ های خنثی هستند که به کار گرفته میشوند، در رتبه دوم رنگ های زمینی هستند. رنگ های زمینی از خاکی گرفته تا حنایی همگی قادر هستند در زمینه تک رنگ بسیار خوب عمل کنند. با اینکه رنگ های زمینی بیشتر عالی فصل پاییز هستند اما هیچ علتی ندارد که آنها را در تمام طول سال بهره نگیرید.

با خنک تر شدن هوا طیف های روشن تر قهوه ای، سبز و نارنجی برای استفاده در لایه های لباسی که بر تن میکنیم به کار می آیند. این رنگ ها پوستتان را گرم جلوه می دهند و تقریبا همه کاره هستند چون از اداره تا یک ضیافت مورد استفاده دارند.

اگر دوست ندارید خیلی هم تیپتان خاکی به چشم بخورد می توانید در کنار رنگ های خنثی زمینی از رنگ های غنی مانند نارنجی سوخته، خردلی و طیف های گوناگون آبی نیز بهره گیرید. برای مثال می توانید یک لباس پشمی کشباف به رنگ زیتونی یا قهوه ای کم رنگ را با کتی به رنگ آبی دریایی ترکیب کنید.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس چطور تیپهایی با رنگ های خنثی را

رنگ های زمینی بیشتر عالی فصل پاییز هستند

سر تا پا سفید
اینجاست که کار کمی سخت می شود. برای اینکه سر تا پا سفید لباس بر تن بکنید کافیست در انتخاب هایتان کمی اشتباه کنید تا همه چیز بر علیه تان شود.

در این مورد فقط بافت لباس ها نیست که باید درست برگزیده شود بلکه رنگ نیز تاثیر دارد. رنگ عاجی و طیف های خامه ای نیز جز خانواده سفید هستند. چنین رنگ هایی یاری میرسانند پوستتان حرارت داده شود و ظاهری بی روح نداشته باشید. مثلا می توانید شلواری سفید با یک تی شرت یقه دار، یقه گرد یا یقه هفت خامه ای رنگ بهره گیرید. این رنگ ها را شب و روز می توانید بهره گیرید فقط باید مواظب کثیف نشدنشان باشید.

زمانی از رنگ سفید در لباس بهره میگیرید سعی کنید پارچه های سبک مانند کتان، پنبه یا مخلوطی از هر دو را مصرف بکنید. همچنین از یاد نبرید بهره گیری از این رنگ برای کل لباس ها بیشتر به کسانی پیشنهاد داده میشود که کمی رنگ پوستشان تیره است.

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس چطور تیپهایی با رنگ های خنثی را

زمانی از رنگ سفید در لباس بهره میگیرید از پارچه های سبک مانند کتان، پنبه و… مصرف بکنید

 

خاکستری روی خاکستری

خاکستری را بیشتر مردانی بهره میگیرند که می خواهند ظاهری مدرن و اسپرت داشته باشند. اینجا به شما نقل خواهم کرد که چطور بیشترین بهره گیری از رنگ خاکستری را بکنید.

خاکستری زغالی و سنگی خوب ترین کاربرد را برای نیمه پایین بدن دارند. پیشنهاد داده میشود از طیف های تیره تر خاکستری برای شلوار و از طیف های روشنتر آن برای بالا تنه بهره گیرید. چنین استفاده ای وقت بردار نیست همچنین بسیار شیک و اصیل است. دوستانی که بیشتر محافظه کار هستند قادر هستند از خاکستری به شکل بافت و یا پیراهن زیر کت بهره گیرند.

 

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس چطور تیپهایی با رنگ های خنثی را

خاکستری زغالی و سنگی خوب ترین کاربرد را برای نیمه پایین بدن دارند