آذری: محرم اسطوره فوتبال اصفهان است؛ به حسینی اعتقاد ویژه‌ای دارم


آذری: محرم اسطوره فوتبال اصفهان است؛ به حسینی اعتقاد ویژه‌ای دارم

طرفداری – سعید آذری، مدیر عامل ذوب آهن درباره پیروزی تیمش در شهرآورد اصفهان به خبرنگار طرفداری گفت:

این یکی از بهترین نمایش های تیم ما در نیم‌فصل نخست بود. مقابل یکی از بهترین تیم های لیگ برتر بسیار خوب واقع شدیم و خوشحالیم که توانستیم سه امتیاز این بازی را از آن خود کنیم.

آذری درباره خداحافظی نویدکیا و مسائل به وجود آمده در این باره، گفت:

محرم اسطوره باشگاه سپاهان نیست. محرم اسطوره فوتبال اصفهان است. من در جریان تصمیم دقیق او نیستم. او برای فوتبال این شهر و فوتبال ملی ما زحمات زیادی کشیده و باید از این زحمات وی، قدردانی ویژه‌ای صورت بگیرد. من به عنوان یک هوادار و مدیر فوتبال، از او تشکر ویژه‌ای دارم.  هر قهرمانی یک روز باید از میادین خداحافظی کند. امیدوارم که او به فوتبال خودش ادامه دهد ولی بهترین شخصی که می‌تواند درباره زمان خداحافظی تصمیم بگیرد، خود محرم است.

وی افزود:

محرم یک نیروی انسانی بسیار خوب برای سپاهان به حساب می‌آید و می‌تواند پس از خداحافظی از بازیگری، در کادر فنی این تیم کمک کند. اگر سپاهان بر روی او تمرکز بکند، من فکر می‌کنم بتوانیم یک مربی بومی بسیار خوب برای سالیان در اصفهان داشته‌باشیم.

آذری درباره شرایط ماندن حسینی تا انتهای فصل یا کار موقت وی گفت:

آقای حسینی، توانمندی های خود را برای ما به اثبات رسانده است. او سه بار مربی تیم بوده که هر سه بار نتیجه گرفته‌است. ما در پنج سال اخیر در داربی اصفهان پیروز نشده‌بودیم و حسینی موفق شد این کار را انجام دهد. طی جلسه‌ای که با اعضای هیئت مدیره داریم، درباره آینده او به صحبت خواهیم پرداخت. من به شخصه اعتقاد خاصی به حسینی دارم و ایمان دارم او می‌تواند یکی از بزرگترین مربیان فوتبال ایران شود.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال