حسینی: این بازی ادامه راه یحیی گل‌محمدی با ذوب‌آهن است؛ اگر شرایط وفق مراد بود ادامه می‌دهیم


حسینی: این بازی ادامه راه یحیی گل‌محمدی با ذوب‌آهن است؛ اگر شرایط وفق مراد بود ادامه می‌دهیم

طرفداری – مجتبی حسینی پس از برد تیمش مقابل سپاهان در دربی اصفهان اظهار داشت:

واقعاً عالی بازی کردیم. ما باید زودتر این نتایج را می‌گرفتیم اما متأسفانه اتفاقات فوتبالی گریبانگیر ما شد. من به بازیکنانم ایمان و اعتقاد کامل دارم و مزد اطمینان باشگاه ذوب‌آهن را گرفتیم. تیم سپاهان را بر اساس بازی‌های قبلی‌شان آنالیز کردیم و به شناخت خوبی از این تیم رسیدیم. ما بازی به بازی جلو می‌رویم. مطمئن باشید این مسابقه را فراموش می‌کنیم و خوشحالی این پیروزی برای امشب است. این ذوب‌آهن یکی از آماده‌ترین تیم‌های ذوب‌آهن این چند سال است که امیدواریم این روند را ادامه دهیم.

به نقل از خبرگزاری تسنیم، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن تصریح کرد:

ما هفته‌های گذشته شایستگی رسیدن به چنین نتیجه‌ای داشتیم. ما متأسفانه 2 بازی با 2 پنالتی بازی را باختیم البته نمی‌خواهم درباره داوری صحبت کنم. این بازی ادامه راه یحیی گل‌محمدی با ذوب‌آهن است.

حسینی در پاسخ به این سوال که آیا شما سرمربی این تیم هستید یا خیر، گفت:

من مربی هستم و همان سمت و همان قرارداد را دارم با کمی بیشتر. اگر شرایط وفق مراد بود ادامه می‌دهیم و اگرنه برای ذوب‌آهن آرزوی موفقیت می‌کنم. مدیریت تیم از ما حمایت کرد و این بازیکنان توانمندی نتایج بهتر از این را هم دارند.

وی در خصوص عملکرد بنسون مهاجم اهل کشور هندوراس در ذوب‌آهن گفت:

هندوراس کجا و ایران کجا؟ با توجه به تفاوت‌هایی که در 2 کشور وجود دارد طول می‌کشد که بنسون با شرایط جدید وفق پیدا کند. بنسون رزومه خوبی دارد و در اوج دوران بازی خود است و از تجربه زیادی بهره می‌برد باید به او فرصت بدهیم و خوشبختانه شرایط این بازیکن رو به بهبود است.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال