نویدکیا: همیشه دوست داشتم مقابل ذوب آهن خداحافظی کنم/ بازیکنان تیم کار زشتی کردند


با دیگران به اشتراک بگذارید

نویدکیا: همیشه دوست داشتم مقابل ذوب آهن خداحافظی کنم/ بازیکنان تیم کار زشتی کردند

خبرگزاری فارس: نویدکیا: همیشه دوست داشتم مقابل ذوب آهن خداحافظی کنم/ بازیکنان تیم کار زشتی کردند

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان، گفت: همیشه دوست داشتم مقابل تیم همشهری و ذوب آهن خداحافظی کنم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، محرم نویدکیا در پایان دیدار مقابل ذوب آهن، گفت: با باشگاه، سرمربی تیم، هیأت مدیره و مدیرعامل حرف زدم. همیشه دوست داشتم مقابل تیم همشهری و ذوب آهن خداحافظی کنم. هماهنگی ها را کردم و قرار شد امروز پس از بازی خداحافظی کنم.

وی اضافه کرد: بازیکنان ما کار زشتی به انجام رساندند دوست داشتم خداحافظی کنم و این خداحافظی به شکلی که دوست دارم رقم بخورد و در دیدار مقابل ذوب آهن باشد اما بازیکنان این اجازه را ندادند و کارشان خوب عدم. ای کاش این کار را به انجام نمیرساندم. به هر حال ۳۵ سال مسنم و از لحاظ جسمی شرایطی ندارم که بتوانم مثل سایر بازیکنان تمرین کنم. شرایط زانویم خوب نیست.

کاپیتان سپاهان تأکید کرد: باید به تصمیم من ارج مینهادند یعنی من نباید از فوتبال خداحافظی کنم. دلم می خواهد این اتفاق مقابل ذوب آهن بیفتد در این مقطع این تصمیم را گرفتم و یک مکان خالی برای سپاهان گشوده شده و آنها قادر هستند یک بازیکن تازه جایگزین کنند.

نویدکیا در رابطه با حضورش در لیگ شانزدهم عنوان کرد: اینکه امسال به تیم آمدم به دلیل هواداران بود نه اینکه بخواهم بیایم خودم را نمایان بکنم. حقیقت امر این است که من از لحاظ جسمی آماده نیستم.

وی در رابطه با حضورش در برنامه نود عنوان کرد: میاندیشیدم این برنامه منصفانه است زمانی جلوی عادل فردوسی پور جلسه ام او اصلاً حرفم را گوش نمی کرد. یک سؤال سؤال میکرد و روی دفتر، گوشی و آی پدش تمرکز می کرد و با آنها بازی می کرد. دوربین من را نمایان میکرد و فردوسی پور را نمایان نمیکرد که با گوشی اش بازی می کند. او با افرادی که در بیرون حاضر بودند مرتبط بود و از آنها اطلاعات می گرفت و اصلاً به حرفم گوش نمی داد. فردوسی پور فقط یک لغت را در ذهنش جا انداخته بود و دائم لغت بازیکن سالاری را مطرح می کرد.

کاپیتان سپاهان در رابطه با اینکه حضور در برنامه از سوی چه کسی مطرح شد، عنوان کرد: این خواست فردوسی پور بود و از یک ماه و نیم پیش این پیشنهاد مطرح شد.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری در رابطه با اینکه یکی از دوستان مشترک این دو واسطه شده تا فردوسی پور نویدکیا را به برنامه فرا خواند، عنوان کرد: اگر رابط از طرف من بوده و این کار را کرده اشتباه کرده است اگر این دوست مشترک را می گویید که از اصحاب رسانه است مطمئناً با فردوسی پور بیشتر ارتباط دارد تا من در جریان این مسأله نیستم.

نویدکیا در ادامه تأکید کرد: به من ارائه داده شد به برنامه ۹۰ بروم اما نقل کردم شرایط خوب نیست و خوب تر این کار در آخر فصل انجام شود که به تیم زیان وارد نشود.

وی در رابطه با اینکه چه کسانی مانع از خداحافظی او در بازی امروز شدند، عنوان کرد: احسان حاج صفی، حسین پاپی و چندین تن از بازیکنان این کار را به انجام رساندند که کارشان خوب عدم.

**ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد**

نگارنده: آذرمهر ف.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ما بدان مقصد عالی نتوانيم رسيد
««« »»»
هم مگر پيش نهد لطف شما گامی چند

نویدکیا: همیشه دوست داشتم مقابل ذوب آهن خداحافظی کنم/ بازیکنان تیم کار زشتی کردند

TT / 87 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات