حسینی: این بازی ادامه راه یحیی گل محمدی با ذوب آهن است/اگر شرایط وفق مراد بود ادامه می دهیم


با دیگران به اشتراک بگذارید

حسینی: این بازی ادامه راه یحیی گل محمدی با ذوب آهن است/اگر شرایط وفق مراد بود ادامه می دهیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان نقل کرد: اگر شرایط وفق مراد بود ادامه می‌دهیم و اگرنه برای ذوب‌آهن آرزوی موفقیت می‌کنم.‌

تصویر و عکس   حسینی: این بازی ادامه راه یحیی گل محمدی با ذوب آهن است/اگر شرایط وفق مراد بود ادامه می دهیم

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از اصفهان، مجتبی حسینی بعد از برد تیمش مقابل سپاهان در دربی اصفهان بیان داشت: واقعاً مناسب بازی کردیم. ما باید زودتر این نتایج را می گرفتیم اما متأسفانه اتفاقات فوتبالی گریبانگیر ما شد. من به بازیکنانم ایمان و اعتقاد کامل دارم و مزد اطمینان باشگاه ذوب آهن را گرفتیم.

وی اضافه کرد: تیم سپاهان را بر اساس بازی های قبلی شان آنالیز کردیم و به شناخت خوبی از این تیم رسیدیم. ما بازی به بازی پیش میرویم. اطمینان داشته باشید این مسابقه را از یاد میبریم و مسرت این پیروزی برای امشب است. این ذوب آهن یکی از آماده ترین تیم های ذوب آهن این چندین سال است که امیدواریم این روند را ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن تصریح کرد: ما هفته های گذشته شایستگی رسیدن به چنین نتیجه ای داشتیم. ما متأسفانه ۲ بازی با ۲ پنالتی بازی را باختیم البته نمی خواهم درباره داوری حرف زنم. این بازی ادامه راه یحیی گل محمدی با ذوب آهن است.

حسینی در پاسخ به این پرسش که آیا شما سرمربی این تیم هستید یا خیر،نقل کرد: من مربی هستم و همان سمت و همان قرارداد را دارم با کمی بیشتر. اگر شرایط وفق مراد بود ادامه می دهیم و اگرنه برای ذوب آهن آرزوی موفقیت می کنم. مدیریت تیم از ما حمایت کرد و این بازیکنان توانمندی نتایج خوب تر از این را هم دارند.

وی در خصوص عملکرد بنسون مهاجم اهل کشور هندوراس در ذوب آهن نقل کرد: هندوراس کجا و کشورمان کجا؟ با توجه به تفاوت هایی که در ۲ کشور وجود دارد زمان میبرد که بنسون با شرایط تازه وفق یابد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن نقل کرد: بنسون رزومه خوبی دارد و در اوج زمان بازی خود است و از تجربه زیادی بهره می برد باید به او فرصت بدهیم و خوشبختانه شرایط این بازیکن رو به بهبود است.

—براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد—

تهیه از : كامياب ف.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در چين طره تو دل بی حفاظ من
««« »»»
هرگز نگفت مسکن مالوف ياد باد

حسینی: این بازی ادامه راه یحیی گل محمدی با ذوب آهن است/اگر شرایط وفق مراد بود ادامه می دهیم

TT / 48 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال