دایی: نمی دانم خارجی هستیم یا سعودی که پنالتی های مان گرفته نمی شود/ فدراسیون و سازمان لیگ کلک رشتی زدند!


با دیگران به اشتراک بگذارید

دایی: نمی دانم خارجی هستیم یا سعودی که پنالتی های مان گرفته نمی شود/ فدراسیون و سازمان لیگ کلک رشتی زدند!

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران نقل کرد: اگر قانون اجازه می‌داد، بیشتر از سه تعویض انجام می‌دادم، چرا که برخی از بازیکنانم در حد خودشان نبودند.

تصویر و عکس   دایی: آگاهی نمیدارم خارجی هستیم یا سعودی که پنالتی های مان گرفته نمی شود/ فدراسیون و سازمان لیگ کلک رشتی زدند!

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، علی دایی پس از شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در هفته هشتم لیگ برتر بیان داشت: اول از همه به همه پرسپولیسی ها به دلیل این سه امتیاز اصلی تبریک نقل میکنیم. بازی را خوب شروع کردیم، اما پنالتی اشتباهی دادیم و با این پنالتی روند بازی عوض شد. در شرایطی که بازی دست ما بود، بعد گل روند خوب مان پاشید.

اگر پنالتی ما گرفته می شد روند بازی عوض میشد
وی اضافه کرد: ما گل نزدیم، ولی پرسپولیسی ها آسان گل زدند. در نیمه دوم، همه چیز برگشت و چهار پنج موقعیت خوب برای گل زدن داشتیم، اما یکی از بازیکنان در شش قدم قادر نبود گل بزند. همان گل قادر میبود جریان بازی را تغییر دهد. پرسپولیس پس از دو گلش هم کاری نکرد. معضلات زیادی گریبانگیر نفت شده است. متأسفانه خیلی آسان علیه ما پنالتی می گیرند. اگر پنالتی ما که صددرصد بود، گرفته می شد، روند عوض میشد.

قرار نیست داوران هر طور خواستند علیه ما سوت بزنند
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران تصریح کرد: از ابتدای فصل شش یا هفت پنالتی ما گرفته نشده است. آگاهی نمیدارم چه اتفاقی افتاده که پنالتی ما گرفته نمی شود. آگاهی نمیدارم ما خارجی هستیم یا سعودی که پنالتی های مان گرفته نمی شود! به چه صورت پنالتی پرسپولیس گرفته شد، اما پنالتی نفت را نگرفتند؟! بعد اینکه پنالتی گرفته نشد، به بازیکنان فشار وارد شد. داور به اکبر صادقی اخطار داد، اما همان خطا را محسن مسلمان مرتکب شد، اما داور اخطاری نداد. قانون برای همه یکسان است، نه اینکه سلیقه ای قضاوت کنند. قرار نیست برای ما هر طور که خواستند، سوت بزنند. بعد می گویند فلانی چرا درباره داوری حرف میزند. من دوست دارم به داوران بها بدهیم، اما مکان من باشید، به چه صورت داور امروز را حمایت می کنید؟!

حق مان نبود در نیمه دوم گل بخوریم
دایی خاطرنشان کرد: متأسفانه در نیمه دوم مستحق آن نبودیم که گل بخوریم. بازیکنان ما خوب بازی کرده و تلاش می کردند که بازی را تغییر دهند، اما متأسفانه توپ های ما گل نشد و در عوض پرسپولیس گل زد.

قانون اجازه می داد بیشتر از ۳ تعویض به انجام میرساندم
وی در خصوص انجام سه تعویض همزمان در آغاز نیمه دوم نقل کرد: اگر قانون اجازه می داد، بیشتر از سه تعویض به انجام میرساندم، چرا که برخی از بازیکنانم در حد خودشان نبودند. من این تعویض ها را به انجام رساندم تا نتیجه را عوض بکنم. خیلی انگیزه داشتیم تا در این بازی امتیاز بگیریم.

واکنش دایی به سرپرستی خلیلی در تیم نفت
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در رابطه با بحث سرپرستی محسن خلیلی در این تیم عنوان کرد: من از این جریانات خبر ندارم و باید از مالکان باشگاه این سؤال را سؤال بکنید!

از پاسداران تیمم راضی نیستم
دایی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه شکاف زیادی بین پاسداران و هافبک های تیمش موجود بود، خاطرنشان کرد: فیلم بازی را باید با آرامش نگاه کنم و الان قادر نیستم کامل پاسخ دهم. از پاسداران تیمم راضی نیستم، چون در نیمه اول خوب فعالیت نکردند. باید به تیم سروسامان بدهم تا دیگر این لغزشات رخ ندهد.

قادر نیستیم عدم نتیجه گیری را به تعطیلات لیگ ربط بدهیم
وی در خصوص تعطیلات لیگ برتر نقل کرد: ما نباید شکست را تقصیر تعطیلات بیاندازیم. پرسپولیس هم این وقفه را داشت و تنها فاکتور آنها این بود که ملی پنهان کن آنها بازی کرده و آماده تر بودند. ما قادر نیستیم عدم نتیجه گیری را به تعطیلات لیگ ربط بدهیم.

سازمان لیگ کلک رشتی زد!
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران تصریح کرد: شاید غیر از پرسپولیس هر تیم دیگری بود، بیشتر گل می خوردیم. ما در سه بازی گذشته هفت امتیاز گرفته بودیم و روندمان خوب بود، اما زمانی به لیگ بازگشتیم شکست خوردیم. فدراسیون با سازمان لیگ کلک رشتی زدند تا یک هفته زودتر تیم های لیگ خوب تری را درگیر جام حذفی کنند، در صورتی که این برنامه ها به درد تیم ها نمی خورد. به پرسپولیس تبریک نقل میکنیم و باز هم نقل میکنیم نباید شکست را به تعطیلات لیگ ربط دهیم.

**************************

گردآوری از: گل آذين ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نشان موی ميانش که دل در او بستم
««« »»»
ز من مپرس که خود در ميان نمی‌بينم

دایی: نمی دانم خارجی هستیم یا سعودی که پنالتی های مان گرفته نمی شود/ فدراسیون و سازمان لیگ کلک رشتی زدند!

TT / 102 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال