بیرانوند: اگر تیم ملی برای تاج اهمیت دارد پول ما را از باشگاه نفت بگیرد


با دیگران به اشتراک بگذارید

بیرانوند: اگر تیم ملی برای تاج اهمیت دارد پول ما را از باشگاه نفت بگیرد

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس از نبود توجه کرد طلبش توسط باشگاه نفت تهران گلایه کرد.

تصویر و عکس   بیرانوند: اگر تیم ملی برای تاج اهمیت دارد پول ما را از باشگاه نفت بگیرد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، علیرضا بیرانوند بعد از پیروزی ۳ بر صفر پرسپولیس مقابل نفت تهران نقل کرد: آگاهی نمیدارم شرکت بهنام پیشرو شرکت است یا یک کارگاه متداولی، ما هنوز آگاهی نمیداریم باید چه فعالیت کنیم تا پولمان را بگیریم. من در تیم ملی و پرسپولیس بازی می کنم و تمرکزم را از دست می دهم. من یک میلیارد و ۸۰ میلیون تومان از باشگاه نفت طلبکارم، ما هم جوان و متاهل هستیم. از آقای تاج می خواهم اگر تیم ملی برایش اهمیتی دارد پول ما را بگیرد.

وی اضافه کرد: زمانی به شرکت بهنام پیشرو مراجعه می کنیم می گویند پرسپولیس به ما ۱۷ میلیارد تومان بدهکار است و طلبت را از پرسپولیس بگیر. امیدوارم عادل فردوسی پور که همه می گویند معضلات فوتبال را حل می کند به این مشکل هم رسیدگی کند که دعای خیر خانواده های زیادی پشت او خواهد بود. تنها کار فردوسی پور برای نفت پیش گیری از انتقال این تیم به اراک بود. الان مجموع بازیکنان ۶ میلیارد تومان از باشگاه نفت طلبکاریم. به آقای زنگنه وزیر نفت هم نقل میکنیم که ما به نوعی با وزارت نفت قرارداد بسته ایم.

****************

متن از : پاكبانو ک.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هر نقش که دست عقل بندد
««« »»»
جز نقش نگار خوش نباشد

بیرانوند: اگر تیم ملی برای تاج اهمیت دارد پول ما را از باشگاه نفت بگیرد

TT / 35 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات