نویدکیا: بچه ها کار زشتی انجام دادند/ نمی خواستم شرایط تیم به هم بریزد


با دیگران به اشتراک بگذارید

نویدکیا: بچه ها کار زشتی انجام دادند/ نمی خواستم شرایط تیم به هم بریزد

کاپیتان تیم سپاهان اصفهان گفت: متأسفانه بازیکنان تیم امروز کار زشتی به انجام رساندند و مانع خداحافظی من شدند.

تصویر و عکس   نویدکیا: بچه ها کار زشتی به انجام رساندند/ نمی درخواستم شرایط تیم به هم بریزد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از اصفهان، محرم نویدکیا پس از خداحافظی نیمه تمامش در جمع خبرنگاران بیان داشت: من با باشگاه، سرمربی تیم، سرپرست، هیئت مدیره و مدیرعامل حرف زدم زیرا در سال های اخیر همیشه دوست داشتم مقابل ذوب آهن از فوتبال خداحافظی کنم که تیم همشهری من است.

وی افزود: همه هماهنگی های ضروری را با سرمربی و سایر مسئولان به انجام رساندم و از پیش این صحبت ها را نکردیم تا شرایط به هم نریزد و قرار بود امروز پس از بازی این کار انجام شود. متأسفانه فرزندهای تیم، کار زشتی به انجام رساندند و مانع خداحافظی من شدند.

کاپیتان سپاهان ادامه داد: بالاخره انسان درباره برخی چیزها مییاندیشد و برنامه ریزی می کند و دوست دارد آنگونه که می خواهد رقم بخورد و ای کاش بچه ها به نظر من ارج مینهادند و اجازه می دادند کاری که باید را به انجام رسانم.

وی افزود: متأسفانه این اتفاق نیفتاد و امیدوار هستم هرچه زودتر این اتفاق بیفتد. حقیقت این است که من ۳۵ سال مسنم و از نظر جسمی مثل فرزندهای دیگر قادر نیستم خوب تمرین کنم و قادر نیستم خیلی خوب رقابت کنم و از سوی دیگر شرایط زانوی من مساعد نیست.

نویدکیا خاطرنشان کرد: دلم می خواست که این خداحافظی جلوی ذوب آهن باشد اما خداحافظی یک بازیکن کاری به برد یا باخت ندارد و زمانی بر آن میشود باید به آن ارج نهاد. شاید من در هر بازی که تصمیم به خداحافظی گرفتم، تیم به پیروزی نرسد و حالا من نباید خداحافظی کنم؟!

وی بیان داشت: حقیقت این است که دلم می خواست این اتفاق بیفتد و یک مکان خالی برای تیم تهیه شود و نیم فصل بازیکن به سوی خود کشیده شود و همه شرایط برای تیم و من مهیا عدم.

کاپیتان سپاهان درباره اینکه چرا اول فصل این تصمیمش را اعلام نکرد، گفت: آمدن من در ابتدای فصل نیز به دلیل هواداران سپاهان بود و نمی درخواستم فوتبال بازی کنم و خودم را نمایان کنم تا به تیم ملی بروم بلکه فقط به دلیل هواداران تیم به سپاهان برگشتم اما شرایط جسمی من ایده آل نیست.

وی درباره گفتمانهای ویسی و اینکه نقل میشود شکست سپاهان به دلیل عدم تمرکز بازیکنان صورت گرفت، بیان کرد: من به او حق می دهم و امکان می دارد که او راست نقل بکنید زیرا من امروز صبح با او و بازیکنان حرف زدم اما شاید حق داشته باشد. ای کاش این اتفاق صورت می گرفت که دیگر بازی های بعدی بر گردن من نباشد.

نویدکیا درباره اینکه آیا فردا در تمرین تیم شرکت می کند یا خیر، خاطرنشان کرد: من خودم هم گیج هستم و باید ببینم فردا بر سر تمرین چه می گذرد.

وی اطراف اینکه قرار است در ادامه در کادر فنی یا مدیریت باشگاه حاضر باشد، بیان داشت: خیر. اینها به آینده تعلق دارد و من آگاهی نمیدارم در آینده چه اتفاقی صورت می گیرد و درباره اش حرف نمیزنم.

کاپیتان سپاهان در پاسخ به سئوال خبرنگار نود اطراف حضورش در برنامه نود و ابراز پشیمانی اش از این موضوع بیان کرد: همیشه میاندیشیدم نود منصفانه قضاوت می کند اما من مقابل فردوسی پور می جلسه ام اما او به حرف های من توجهی نمی کرد. در تلویزیون او زمانی سئوالی سؤال میکرد، دوربین روی من می آمد اما کسی او را نمی بیند و او فقط با لپ تاپ، آی پد و برگه های خود با کسان دیگری که به او اطلاعات می دادند، صحبت میکرد و کارهایش را با آنها مطرح می کرد اما به حرف های من گوش نمی کرد.

وی ادامه داد: فردوسی پور فقط آموخته بود که لغت بازیکن سالاری را مطرح کند. آقای فردوسی پور ۱.۵ ماه پیش از این اتفاق از طریق یک رابط به من ارائه داد که در برنامه ۹۰ شرکت کنم.

نویدکیا در پاسخ به اینکه آیا او خواستار حضور در برنامه نود بود یا مجری این برنامه، بیان کرد: اگر رابط از طرف من به فردوسی پور گفته باشد که در برنامه شرکت کنم، به نظرم کار اشتباهی کرده است زیرا او از اصحاب رسانه است و رابطه او با فردوسی پور خیلی بیشتر از من بود.

وی در پاسخ به اینکه چه کسانی مانع خداحافظی او شدند، افزود: امروز احسان، حسین پاپی و سایر بازیکنان به من نقل کردند که قرار نمیدهیم این کار صورت گیرد اما به نظرم کار زشتی صورت گرفت.

— براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد —

نگارش توسط : بهمن ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گه چون نسيم با گل راز نهفته گفتن
««« »»»
گه سر عشقبازی از بلبلان شنيدن

نویدکیا: بچه ها کار زشتی انجام دادند/ نمی خواستم شرایط تیم به هم بریزد

TT / 117 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال