انریکه: موتور گلزنی آلکاسر هم مثل سوارز به موقع روشن می شود؛ با گواردیولا صحبتی نداشته ام


انریکه: موتور گلزنی آلکاسر هم مثل سوارز  به موقع روشن می شود؛ با گواردیولا صحبتی نداشته ام

طرفداری- از هفته هشتم لالیگا، شاگردان لوئیز انریکه با 4 گل توانستند دپورتیوو لاکرونیا را در خانه مغلوب کنند و با روحیه خوب به استقبال بازی با منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا بروند.

به نقل از موندو دپورتیوو، پس از بازی امروز، انریکه با حضور در نشست خبری گفت:

فرصت های خوبی خلق کردیم و به تیمی که زیاد گل نمی خورد 4 گل زدیم. من از امروز و این برد روحیه بخش راضی هستم. بازیکنان در مقابل خط دفاع خوب تیم حریف محک عالی خوردند و نشان دادند می توانند روزنه ها را پیدا کنند. بعد از 3-0 شدن بازی و اطمینان از پیروزی سعی کردیم برای بازی آینده به برخی بازیکنان استراحت دهیم. ممکن است ارنج تیم را به استفاده از 3 دفاع تغییر دهیم، اما این مسئله کمی دشوار است به خصوص اینکه گاهی ابزارش را در اختیار نداریم. پیکه، ماسکرانو و متئو امروز وظایف خود را به خوبی انجام دادند. زمانی که سرجی روبرتو مصدوم هم نبود با آرایش 3-4-3 وارد بازی با لگانس شدیم و امروز نیز به همین صورت بود.

آلکاسر باید آرامش خود را حفظ کند. همه ما می دانیم او به زمان نیاز دارد تا گلزنی کند. او به خوبی خود را در موقعیت گلزنی قرار می دهد. من یادم می آید سوارز هم در روز های اول مثل آلکاسر بدشانس بود. رافینیا نشان داد در پستی که به کار گرفته می شود تا چه حد موثر است. همچنین توران که در چند پست بازی می کند. نمایش مسی هم عالی بود و برای اثبات اینکه آماده است به زمان زیادی نیاز نداشت.

در خصوص بازی چهارشنبه با منچسترسیتی با گواردیولا گفتگویی نداشتم. تیم او پیشرفت چشمگیری دارد. ما هم بعد از پیروزی امروز با انگیزه زیادی گام به آن مسابقه می گذاریم.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال