مسوت اوزیل راز پشت خوشحالی بعد گلش در بازی با سوانزی سیتی را فاش کرده است


مسوت اوزیل راز پشت خوشحالی بعد گلش در بازی با سوانزی سیتی را فاش کرده است

طرفداری- آرسنال در این هفته لیگ برتر انگلیس به مصاف تیم سوانزی سیتی رفت و در نهیات موفق شد با نتیجه 3 بر 2 حریفش را شکست دهد ( خلاصه بازی).

به نقل از گل، مسوت اوزیل در این بازیبعد از گل زدن خوشحالی متفاوتی داشت و به نوعی با دستش حرف “M” را نشان داد. حالا این مرد آلمانی در مورد خوشحالی بعد از گلش گفته است. اوزیل گفته است که این خوشحالی برای برادر زاده اش میرا اوزیل است.

این برای برادر زاده ام است. نام او میرا است و گل هایم برای او است. او برای اینکه بازی های مرا ببیند خیلی کوچک است اما چند بار به لندن آمده است و بازی هایی که من در آن گل زده ام را دیده است و بعد از آن این حالت دست و انگشت ساخته شد. من از وقت گذراندن با او لذت می برم چراکه او بامزه و جذاب است. ما به عنوان خانواده از داشتن او خوشحالیم. او پیراهن آرسنال و البته تیم ملی آلمان را دارد و پشت هر دوی آن ها نام او نوشته شده است.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال