علاج های مغزی برای از بین بردن آنورکسیا


با دیگران به اشتراک بگذارید

درمان های مغزی برای رفع آنورکسیا

 

تصویر و عکس درمان های مغزی برای رفع آنورکسیا

انورکسیا به چه نوع آشفتگی ای نقل میشود این عارضه عصبی به اختلالات گوناگون رفتاری و اشتهایی در زنحوه غذا خوردن افراد مربوط می شود وسواس زیاد به خوردن غذا و یا احساس سیری دائم قادر هست علامت های برای ابتلا به این عارضه باشد مراقب پیامد و عارضه های این اختلال باشید و با مهار رفتارهای مربوط به آن  و با مدد روانشناس به درمان خود توجه بکنید پزوهشگران از پالس های مغناطیسی برای درمان مبتلایان مدد گرفته اند.

 مطالعه تازه ای اظهار می‌کند که تحریک مغزی امکان می دارد علائم اصلی اختلال خوردن که آنورکسیا نرووزا نام دارد و مریضی سخت‌درمانی به حساب می‌آید را تخفیف دهد.

به نقل از WebMD، محققان بریتانیایی مبتلایان به آنورکسیا را پیش و پس از آنکه تحت تحریک مکرر مغز از روی سر (rTMS) قرار بگیرند، نکته ارزیابی گذاشتند. rTMS روشی تأیید شده برای درمان افسردگی می‌باشد.
مؤلف نخست مطالعه، جسیکا مک کلیلند، محقق فوق‌دکتری کینگز کالج لند در یک نشست خبری گفت: «ما با rTMS قسمت‌هایی از مغز را که گمان برده می‌شود در معضلات مهار نفس مرتبط با آنورکسیا موثر باشند، نشانه گرفتیم.
این روش درمانی به مناطق خاصی از مغز پالس‌های مغناطیسی وارد می‌کند. عاطفی که ایجاد می‌کند شبیه آن است که کسی به کنار سر بیمار آهسته ضربه می‌زند. این روش درمانی فعالیت سلول‌های عصبی مغز را تحول می‌دهد.
ما فهمیدیم که یک نشست rTMS میل به محدود کردن غذا، احساس سیری و احساس اضافه وزن داشتن را کاهش می‌دهد. در کل می‌شود از این یافته‌ها نتیجه گرفت که تحریک مغز می‌تواند علائم آنورکسیا را با بهبود مهار شناختی بر جنبه‌های افراطی این اختلال، کم کند.»

سلامانه

********************************

گردآوری از: شهاب ط.

مغز و اعصاب در بخش پیشگیری و انواع بیماری ها سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

راز حافظ بعد از اين ناگفته ماند
««« »»»
ای دريغا رازداران ياد باد

علاج های مغزی برای از بین بردن آنورکسیا

TT / 47 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال